Kalich hořkosti na ´Růžáku´ čepoval kapitán Chodova Kočí

Karlovy Vary – Běžela devadesátá minuta, karlovarská Lokomotiva vedla v důležitém duelu v boji o záchranu v krajském přeboru nad chodovským Spartakem 3:2. Nic nenasvědčovalo tomu, že by Lokáda o cenné vítězství přišla. Jenže realita byla zcela jiná.

9.4.2018

Dokonalý obrat předvedli fotbalisté Chodova (v pruhovaném) v souboji s karlovarskou Lokomotivou (V modrém), když vedli 2:0, poté prohrávali 2:3, a nakonec slavili výhru 4:3, když vítěznou trefu obstaral v 91. minutě kapitán Spartaku Lukáš Kočí.Foto: Deník / Seifert Daniel

V 90. minutě spartakovci srovnali, a o minutu později dokonce vstřelili vítěznou branku, čímž nechali Lokomotivu vypít kalich hořkosti až do samého dna a poslední kapky, když Chodov dosáhl na výhru 4:3. V prvním poločase dominoval na hřišti Chodov, který si vytvořil několik stoprocentních šancí, gólově však zúročil pouze dvě, když se Lokomotiva prezentovala hodně vlažným výkonem. „Úvodní pětačtyřicetiminutovka byla z naší strany velmi dobrá, kdybychom vedli 5:0, tak se nikdo nedivil,“ pochvaloval si chodovský trenér Jakub Smolka.

„První poločas byl jako ze špatného snu. Hráli jsme bojácně, nervózně a neplnili jsme nic z toho, co jsme si před zápasem řekli,“ hodně se zlobil karlovarský kouč Petr Jankovský. A nebylo divu. Jeho tým zaostával za hosty ve všech směrech.

Dokonalý obrat předvedli fotbalisté Chodova (v pruhovaném) v souboji s karlovarskou Lokomotivou (V modrém), když vedli 2:0, poté prohrávali 2:3, a nakonec slavili výhru 4:3, když vítěznou trefu obstaral v 91. minutě kapitán Spartaku Lukáš Kočí.

„V kabině se spustily během přestávky hromy a blesky a hodně jsem na hráče zvýšil hlas. Udělali jsme dvě změny a na hřiště se vrátilo úplně jiné mužstvo a dali jsme tři branky a byli jsme v té chvíli lepší,“ narážel Jankovský na dokonalý obrat, když se o všechny tři brankové radosti Lokády zasloužil útočník Zdeněk Mudra. Druhou polovinu duelu tak ovládla zaslouženě Lokomotiva.

„Opět se opakovala situace, jako tomu bylo v utkání s FC Cheb, kdy jsme nezvládli druhý poločas, čehož domácí využili k obratu,“ pro změnu se zlobil chodovský trenér.

Duel pomalu a jistě spěl do svého konce a pro tým z Růžového Vrchu přišel pořádný šok, tedy dva. V 90. minutě srovnal ukazatel skóre z pokutového kopu Jan Dušek a v 91. minutě rozhodl o tříbodovém transportu Chodováků kapitán Lukáš Kočí. „I když se nám herně nedařilo, semkli jsme se a dokázali duel v závěru zápasu otočit ve svůj prospěch, byl tam vidět týmový duch,“ pochvaloval si Smolka, který oslavil výhru tradičními oslavnými kotouly.

To Lokomotiva si mohla sypat popel na hlavu. „Škoda jen, že v 80. minutě po hezké naší kombinaci a brejku nedal pojistku Filip Němec. Bylo by rozhodnuto. Je to pro nás zdrcující, když máte zápas pár minut před koncem rozehraný na vítězství. Ale to je sport, my jedeme dál, ještě zbývá spousta zápasů,“ nevzdává Lokomotiva boj o záchranu v soutěži.

Výsledkový servis, 16. kolo
FC Cheb – FK Ostrov 0:3
Branky: 38. Nýber Ondřej, 66. Horváth Julius, 72. Pachta Jindřich. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Henych Karel – Chládek Miroslav, Tvrdík Ivan, DFA Rajtmajer Jan. ŽK: 1:0. Diváci: 100.
FC Cheb: Klier – Eschler, (88. Vu), M. Halada, Vondrášek starší, Dulovec – Št. Halada, Sedlák (73. Skřivánek), Kraclík, Kutlák (82. Zeman) – Altman (78. Dvořák), Vondrášek mladší. Trenér: Jiří Musil.
FK Ostrov: Süttö – Rašman, Vondráček, Tolar, Liška (78. Toth) – Horvát (46. Kobera), Klaus, Horváth (69. Tomáň), Pachta – Nýber, Vrba. Trenér: Ivan Filip.

FK Nejdek – TJ Lomnice 1:1 – PK 2:3
Branky: 24. Kurtin Jakub – 15. Joza Zbyněk (PK). Poločas: 1:1. Rozhodčí: Nehasil Lukáš – Hányš Martin, Tvrdík Ivan, DFA Tomášek Miroslav. ŽK: 1:5.Diváci: 160.
FK Nejdek: Nádeníček – Rutrle, Draxal, Ševčík, Borůvka – Merkl (91. Jílek), Pilař (81. Vaník), Schlosser, Valvoda (74. Chlup) – Kurtin, Neudert. Trenér: Tomáš Pilař.
TJ Lomnice: Marka – Janovský, J. Veselý, Štěpanovský, M. Veselý – Dudešek, Čižnár, Novák, Korbel (57. P. Veselý) – Joza, Mlika. Trenér: Petr Zindl.

TJ Sokol Citice – FK Hvězda Cheb 1:1 – PK 2:4
Branky: 44. Procházka Jiří (PK) – 32. Iterský Robert. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Aubrecht Jan – Chládek Miroslav, Procházka Jaroslav, DFA Štěrba Václav. ŽK: 2:1. Diváci: 70.
TJ Sokol Citice: Krhounek – Fiala, Kopřiva, Bufka, Pavíza – Dlouhý, Kessl, Širochman, Prchal – Krajňák, Procházka. Trenér: Lubomír Krupička.
FK Hvězda Cheb: Šneberger – Vlk, Veleman, Mácha, Kohout (75. Lhotský) – Janda, Sláma (46. Pánik), Bauer, Žídek – Rolník, Iterský (90. Pavlík). Trenér: Miroslav Šebesta.

TJ DDM Stará Role – SK Toužim 5:3
Branky: 24. Došek Jakub, 45. Došek Jakub, 60. Došek Jakub, 70. Pfreimer Lukáš, 86. Voborský Roman – 33. Hotěk Miloslav, 44. Osvald Marek, 48. Hotěk Miloslav. Poločas: 2:2. Rozhodčí: Štěřík Filip – Melničuk Vladimír, Svoboda Lukáš, DFA Vošmik Václav. ŽK: 2:3. Diváci: 50.
TJ DDM Stará Role: Povinský – Nerad (71. Henzl), Sochor, Stýblo, Roubíček – Holcman (65. Adam), Pfreimer, Drahoš, Hušek (46. Slakoper) – Došek, Voborský. Trenér: Lukáš Kislinger.
SK Toužim: Kolbaba – Nováček, Moravec (60. Vodrlint), Větrovec, Drabík – Osvald, Chrenák, Vild, Hodina – Hotěk (76. Hykš), Helembai. Trenér: Marek Hejkal.

FC Františkovy Lázně – Baník Královské Poříčí 1:0
Branka: 64. Lávička Luboš. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Melničuk Vladimír – Štěřík Filip, Svoboda Lukáš, DFA Kozel Slavomír. Bez karet. Diváci: 70.
FC Františkovy Lázně: Valdman – Falář, Hucl, Lukáč, Hajmacher (72. Hubáček) – Šiman, Lávička, Hibler, Ščislák – Heller, Eisenreich. Trenér: Petr Uzel.
Baník Královské Poříčí: Přibys – Krček, Kalous, Miksa, Číž (80. Bureš) – Drobný, Majer (82. Drahokoupil), Unger (80. T. Nguyen), S. Nguyen – Harcuba (72. Jelínek), Škopek. Trenér: Miroslav Buják.

TJ Lokomotiva Karlovy Vary – TJ Spartak Chodov 3:4
Branky: 46. Mudra Zdeněk, 66. Mudra Zdeněk, 73. Mudra Zdeněk – 27. Podolník Daniel, 44. Kočí Lukáš, 90. Dušek Jan (PK), 90. Kočí Lukáš. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Jati David – Pešek Pavel, Sapoušek Jáchym, DFA Šmat Robert. ŽK: 1:2. Diváci: 100.
TJ Lokomotiva Karlovy Vary: Karfiol – Veselský, R. Kolář (46. Hlůžek), Gojkovič (84. Harvánek), J. Kolář – Kotrla, Šiška, Špička (46. Válek), Riedl – Němec, Mudra. Trenér: Petr Jankovský.
TJ Spartak Chodov: Štěpanovský – Kruliš, M. Dušek, J. Dušek, Neudert – Rau, Bečvář, Podolník, Kovařík (52. Koranda) – Vachník, Kočí. Trenér: Jakub Smolka.

TJ Sokol Žlutice – Baník Union Nové Sedlo 1:1 – PK 4:3
Branky: 40. Suda Pavel – 88. Patera David. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Chládek Miroslav – Tichota Martin, Šmat David, DFA Skála Miroslav. Bez karet. Diváci: 100.
TJ Sokol Žlutice: Hladký – Pěnkava, Slivčák, V. Suda, Ažaltovič – P. Suda, Machala (46. Melnyk), Kopelent, Razím – Majer, Eberl. Trenér: Radim Suchánek.
Baník Union Nové Sedlo: R. Rychna – Kubelka (80. Patera), Farkaš (75. Janičo), Lakatoš, B. Rychna – Karásek, Kalina, Macák, Suchý – Kaňok, Pelech. Trenér: Tomáš Hejl.

Autor: Daniel Seifert

9.4.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 30 000 Kč

Zootechnici Zootechnici. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: U Farmy č.p. 30/11, Dolní Dvory, Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 6:45-15:15 hod, So-Ne + svátky 1x za 4 týdny. Náplň práce: zootechnici k chovu masného skotu. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, praxe v oboru 2 roky. Nabízíme: stravenky, penzijní připojištění, služební telefon i k osobním účelům, možnost zajištění ubytování. Kontakt pro zájemce: e-mailem anebo telefonicky.. Pracoviště: Školní statek a krajské středisko ekologické výchovy cheb, U Farmy, č.p. 30, 350 02 Cheb 2. Informace: Leoš Horčička, +420 603 219 201.

Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 18 500 Kč

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Vedoucí prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: areál OC Dragoun, Dragounská 2529/6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: v rozmezí Po-Ne 9:00-20:00 h. Náplň práce: vedoucí prodavač/ka do značkové prodejny papírnictví KOH-I-NOOR HARDTMUTH. Požadujeme: výborné komunikační schopnosti a vstřícný přístup k zákazníkům, příjemné vystupování a pozitivní vztah k prodeji, samostatnost, spolehlivost, znalost uměleckého sortimentu výhodou. Nabízíme: příspěvek na stravování. Kontakt pro zájemce: e-mailem (zaslat životopis) anebo osobně na adrese pracoviště (donést životopis).. Pracoviště: Koh-i-noor hardtmuth trade a.s. -002, Dragounská, č.p. 2529, 350 02 Cheb 2. Informace: Alena Plíšková, +420 731 627 840.

Výroba - Výroba Správci objektů 25 000 Kč

Správci objektů Domovníci správci domu. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Přijmeme pracovníka/ci na pozici správce/kyně budov. Náplní práce je komunikace s dodavateli služeb, zařizování údržby, oprav a revizí ohledně (budovy + stroje). Požadujeme praxi na obdobné pozici, aktivní přístup k práci a samostatnost. Nabízíme zajímavou různorodou práci, pružnou pracovní dobu (Po-Pá, pevný základ 8:00-14:00 h), celou řadu zaměstnaneckých výhod a odměn za zadané úkoly, příspěvek na stravné (stravenky), příspěvek na dopravu, zvláštní prémie.. Pracoviště: Astos machinery a.s., Selbská, č.p. 2746, 352 01 Aš 1. Informace: Eva Karešová, +420 774 407 012.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 16 000 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě Dělník/ce v expedici výrobků - pekárenská výroba. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce: pekárna Klimentov, Klimentov 135, Velká Hleďsebe. Pracovní poměr na dobu určitou (7 měsíců) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné pro zájemce z Mariánských Lázní, Plané a Velké Hleďsebi a okolí. Pracovní doba: střídání (po týdnu) noční směny (21:00-5:00 h) a odpolední směny (13:00-21:00 h), v případě 1 směny pouze noční směna (21:00-5:00 h). Požadujeme: organizační schopnosti, základní znalost práce na PC. Nabízíme: zájemcům bude poskytnut náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč, zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolená navíc. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.. Pracoviště: Penam, a.s. -002, 353 01 Mariánské Lázně 1. Informace: Jana Čápová, +420 354 625 881.

Trenér Jiří Novák nebyl s výkony svých svěřenců spokojený.

Volejbalisté si mysleli, že to mají v kapse

Michal Slavík je fanouškem hokejistů HC Energie a na každé ze svých cest si pořídí jednu takovouto fotečku.

Postřehy Michala Slavíka z olympijského Ria 5

FOTBALOVÉ PERLIČKY Z REGIONU
dnes 16:36

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

dnes 14:50

Snad jsem přispěl k současné úrovni, říká končící legenda MFK Vyškov Hodinář

/ROZHOVOR/ V utkání z posledního jarního kola Moravskoslezské ligy s Petřkovicemi vyběhl na trávník v 87. minutě a s krátkým nastavením hry to byly jeho poslední chvíle v dresu Vyškova, který oblékal dlouhých dvanáct let. „Bylo to krásné období, ale teď se chci věnovat svým koníčkům a profesním záměrům, včetně studia,“ říká David Hodinář, dlouholetá opora MFK Vyškov a v posledních dvou sezonách asistent trenéra Trousila.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
dnes 16:32

Cíl Viktorie? Obhájit titul a neztratit se v Lize mistrů

Když hrajete pravidelně evropské poháry, ve sbírce máte máte pět domácích titulů a navíc jste úřadující šampioni, tak i pro novu sezonu musíte mít ty nejvyšší cíle.

dnes 14:29

Brankář Vaclík po přestupu do Sevilly: Škoda, že s Ronaldem jsme se minuli

/ROZHOVOR/ Loni se brankář Tomáš Vaclík přestupu do Benfiky Lisabon nedočkal, letos mu však přesun na Pyrenejský poloostrov vyšel. Zamířil do španělské Sevilly.

Blíží se start divizních soutěží. Diváky tradičně potěší i dopolední zápasy

Po českých pažitech se v nejbližší době nezačnou prohánět pouze hráči první nebo druhé ligy. Zkraje srpna totiž startují i divizní fotbalové soutěže – je jich klasicky pět, představí se v nich celkem osmdesát mužstev a hrát se bude o pět vstupenek do České, respektive Moravskoslezské fotbalové ligy. První kola fanoušky přilákají už 4., respektive 11. srpna dopoledne.

Radim Truksa: Loňská sezona se nesmí opakovat

/ROZHOVOR/ Fotbalový trenér Radim Truksa připravuje FK Čáslav na další divizní sezonu. Sám by si ještě rád kopnul do balonu za Vrdy v I. B třídě, ale jak sám řekl, jen proti některým soupeřům.

Juniorka? Mehanović normálně trénuje s týmem, říká Grygera

Dvaadvacet hráčů do pole a tři brankáři. Tolik fotbalistů momentálně čítá kádr Fastavu. Ševci po loňském průvanu letos v létě spíše konsolidovali kabinu.