Pátek, 3. listopadu

Krajský přebor mužů: Slavia Karlovy Vary B – Chodov (18.00, Drahovice).

Sobota, 4. listopadu

Fortuna divize A: Mariánské Lázně – Komárov (10.15), Sokolov – Rokycany (10.15).

Krajský přebor mužů: Trstěnice – Ostrov B (10.30), Lomnice – Královské Poříčí (14.00), Mariánské Lázně B – Citice (14.00, Drmoul), Hroznětín – Nové Sedlo (14.00), Lokomotiva Karlovy Vary – Vintířov (18.00, UMT Drahovice).

I. A třída mužů: Dolní Rychnov – Skalná (11.00), Aš/Hazlov – Svatava (11.00, Střelnice), Nejdek – FC Cheb (11.00), Pila – Žlutice (14.00).

I. B třída mužů: Chyše – Horní Slavkov (10.30), Kynšperk – Nová Role (10.30), Tři Sekery – Vojkovice (11.00), Jiskra Březová – Plesná (14.00), Dolní Žandov – Teplá (14.00), Hranice – Lipová (14.00).

Krajská soutěž dorostu: Nejdek/Nová Role – Březová (14.30).

Okresní přebor mužů Karlovarska: Božičany – Hroznětín B (10.30), Dalovice – Děpoltovice (10.30), Merklín – Nejdek B (14.00), Bochov – Bečov (14.00), Sadov – Jáchymov (14.00).

III. třída mužů Karlovarska: Žlutice B – Kyselka (10.30), Štědrá – Otročín (10.30), Abertamy – Nové Hamry (14.00), Potůčky – Stanovice (14.00), Hájek – Kolová (14.00).

Okresní přebor mužů Sokolovska: Oloví – Svatava B (13.00), Krajková – Jindřichovice (14.00).

Okresní přebor mužů Chebska: Stará Voda – Milhostov (11.00), Luby – Nový Kostel (11.00), Velká Hleďsebe – Hrozňatov (14.00), Křižovatka – Hrozňatov (14.00), Kynžvart – Hranice B (14.00).

Aleš Zach, bývalý trenér FC Viktoria Mariánské Lázně.
Lumpárna, zlobí se bývalý kouč Viktorie. Má odpovědi na všechna nařčení

Neděle, 5. listopadu

Krajský přebor mužů: Toužim – Dvory (14.00).

I. A třída mužů: Březová B – Františkovy Lázně (10.15, UMT Královské Poříčí), Sokolov B – Loket (14.00), Hvězda Cheb B – Kraslice (17.00).

I. B třída mužů: Královské Poříčí B – Kolová (14.00).

Okresní přebor mužů Karlovarska: Stará Role – Útvina (10.30), Sedlec – Dvory B (11.00, Sadov), III. třída mužů Karlovarska: Chyše B – Krásné Údolí (14.00).

Okresní přebor mužů Sokolovska: Nové Sedlo B – Lomnice B (11.00), Habartov – Bukovany (14.00), Dolní Rychnov B – Krásno (14.00).

Okresní přebor mužů Chebska: Loko Mariánské Lázně – Trstěnice B (14.00).

Mariánské Lázně i přes aféru s odvolaným trenérem stále kralují Fortuna divizi A.
Anketa o fotbale v lázních, vyhazovaný trenér. Sponzor vrací úder: Je to podvod