Vše odstartuje středeční duel ve Františkových Lázní, kde se proti sobě postaví v duelu tabulkových sousedů od 18.00 hodin Hradiště a Rád.

A bude se na co těšit. Hradiště totiž dosáhlo na všech sedm bodů v domácím prostředí, to Rád zase prozatím doposud vyšel na palubovce soupeřů ve třech duelech bodově naprázdno.

ANKETA: Zvolte nejoblíbenější fotbalový klub Karlovarska za rok 2023.
ANKETA: Zvolte nejoblíbenější fotbalový klub Karlovarska za rok 2023

Ve čtvrtek pak bude na programu derby mezi karlovarským Fut Fetem a karlovarskou Slávií, které se odehraje v hale míčových sportů od 21.15 hodin.

Roli favorita bude tvrdit Slavia, která se drží na druhé příčce, ale Fut Fet na ní ztrácí z páté pozice pouhé tři body. Navíc futsalisté Fut Fetu mají sešívaným co vracet, když prvním vzájemném duelu museli skousnout prohru 3:9.

ANKETA: Zvolte nejoblíbenější fotbalový klub Sokolovska za rok 2023.
ANKETA: Zvolte nejoblíbenější fotbalový klub Sokolovska za rok 2023

V pátek pak uzavřou osmé kolo dvě utkání. První bude k vidění v Sokolově, kde vyzve lídr tabulky Termiti Loket od 19.00 hodin Fialky Nejdek. Nejdecký výběr však nečeká nic lehkého, jelikož Termiti si drží v domácím prostředí stoprocentní bilanci, která čítá tři výhry v řadě.

Druhý duel pak bude na programu v Karlových Varech, když v hale Slavie vyzvou od 19.30 hodin Karlovarští Draci, kterým patří poslední příčka od 19.30 hodin Islanders Ostrov. A právě ostrovský výběr bude usilovat o premiérové body na palubovce soupeře, když zatím posbíral u soupeřů tři prohry. Naopak Draci budou chtít urvat třetí domácí výhru.

ANKETA: Zvolte nejoblíbenější fotbalový klub Chebska za rok 2023.
ANKETA: Zvolte nejoblíbenější fotbalový klub Chebska za rok 2023