Za umělého osvětlení si odbyli svoji jarní premiéru krajského přeboru Karlovarského kraje fotbalisté FC Cheb a Nového Sedla. Diváci se za mrazivého počasí nakonec gólu nedočkali.

„Na úvod soutěže to bylo spíš bojovné utkání než nějaká fotbalová show. Kluci oproti těm přípravným utkáním zahráli vcelku dobře. Měli jsme několik brankových příležitostí, soupeř však také, takže podle mého soudu byla nakonec remíza zasloužená. Je třeba připomenout, že soupeř vykopával dvakrát míč z prázdné branky, takže při něm trochu stálo štěstí. Je otázka, jak by se utkání vyvíjelo, kdybychom vedli. Ale i tak můžeme být s bodem spokojeni," připouští Jiří Musil, trenér FC Cheb, jehož svěřence čeká v dalším kole celek Žlutic, který se propadl na chvost tabulky. „Rozhodně nesmíme soupeře podcenit. To, že momentálně uzavírá tabulku krajského přeboru, nemusí nic znamenat, proto bude potřeba se na zápas připravit a rozhodně soupeře nepodcenit," upozorňuje chebský kouč.

A není daleko od pravdy. Jen asi málokdo by si zatipoval v lázeňském derby vítězství kohoutů, tedy do té doby posledního celku tabulky. Nakonec odjížděla Viktorie M. Lázně, druhý tým krajského přeboru, který jako jediný dokázal porazit na podzim mužstvo lídra tabulky, Hvězdu Cheb, domů bez jediného bodu.