Skalná se prezentovala v 7. min. pěknou střelou z kopačky R. Zádrapy

FK Skalná 1
FK Nejdek 4
po poločase 0:1

Prvních 15 minut se hrála vyrovnaná hra. Mezi 20. a 30. min. měla Skalná sérii rohových kopů, ale tlaku nedokázala využít. Po půlhodince musel střídat pro zranění kotníku brankář hostí J. Hudec a vypadalo to, že vše hraje do karet Skalné. Hosté měli tutovku po obrovské chybě domácí obrany, kdy krajní obránce nahrával nepochopitelně křižně doprostřed hřiště. Míč dostal na nohu útočník Nejdku, ale brankář D. Mácha se vyznamenal. Těsně před poločasem měli domácí dvě slibné šance, ale bez gólového efektu.

Nádherná akce přišla v 51. min., kdy se na polovině hřiště uvolnil T. Pěček. Následnou střelu Pěčka z 22 metrů brankář Nejdku vyrazil a rychlík J. Norek srovnal stav utkání na 1:1. Potom přišlo pár šancí jak Skalné, tak Nejdku. Gólová byla 65. min., kdy si na rohový kop naběhl J. Falatek a nikým nebráněn skóroval z voleje -1:2.

Pak už hráli už jen hosté. Domácí obrana vytvářela spoustu chyb a křižné nahrávky krajních obránců Skalné doprostřed hřiště braly opravdu dech. V 78. min. upravoval hlavou po rohovém kopu útočník Nejdku na 1:3. Poslední branku po ukázkové, jednoduché akci, v 82. min. vstřelil opět nejdecký R. Kinkal 1 : 4.

Ze Skalenských si své odehráli Mácha, Zádrapa, Pěček a Norek. Před 80 diváky řídil slušné utkání s přehledem rozhodčí M. Buzna s F. Chrásteckým a P. Hyčkou.

Trenér Nejdku Miroslav Šinovský: „První branku jsme vstřelili po nacvičené akci. Poločas byl celkem vyrovnaný. Ve druhé půli jsme po naší druhé brance začali hrát naší hru a měli jsme vše pod kontrolou. Za druhý poločas chválím celý tým za bojovnost a předvedenou hru.“

(w)