Okresní přebor Chebska je v plném proudu. Vedoucí tandem Studánka – Plesná bude chtít i v tomto kole potvrdit roli favorita.

Třetí Rozvoj Trstěnice hostí na svém stadionu právě vedoucí Studánku. Zápas začíná v sobotu, a to ve 14 hodin a nedá se jinak pojmenovat než, že je to šlágr kola. Na podzim vyhrál Rozvoj 8:2.

Druhá Jiskra Plesná uvítá rezervu Sokola Dolní Žandov. Poslední vzájemné klání vyznělo lépe pro Jiskru, když zvítězila 3:1. Zápas se hraje v sobotu od 16:30 hodin.
Lázně Kynžvart se střetnou se čtvrtým Strunalem Luby. Hosté sice na podzim vyhráli 4:2, ale na jaře se jim zatím vůbec nedaří. Svěřenci trenéra Zdeňka Mlčocha prohráli v Plesné 0:6 a doma s Hrozňatovem 1:3. Na hřišti Sokola Lázně Kynžvart tak chtějí zapomenout na špatný vstup do jarní části. Zatím jediným střelcem Strunalu na jaře je David Winkler. Utkání začíná v sobotu a to 16:30 hodin.

Hranice uvítají FC Vojtanov s jasným cílem. Odčinit podzimní porážku. Zápas se hraje v neděli od 16 hodin.

Hrozňatov vyhrál na podzim ve Velké Hleďsebi 3:1 a také na jaře se mu daří výborně. Získal skalp Vojtanova i Lubů a velice by rád v tomto trendu pokračoval. Duel se uskuteční v neděli od 10:30 hodin.

Pátý tým tabulky Tatran Tři Sekery se představí na hřišti desáté Jiskry Nový Kostel. Na podzim se radovali hráči Tatranu, když zvítězili 6:1. Jak dopadne jarní klání bude jasné dnes po poledni. Zápas začíná v 10:30 hodin.

Duel týmů ze druhé poloviny tabulky uvidí v Hazlově. Rezerva místní Jiskry se střetne s dalším béčkem v soutěži. Tentokrát se Sokolem Lipová. Na podzim se oba soupeři rozešli smírně 3:3 a dá se říci, že ani tentokrát není v zápase ani jeden celek jasným favoritem. Na jaře se více daří Hazlovu, který dvakrát zvítězil. Lipová odešla jednou ze hřiště poražena. Utkání začne v neděli v 10:30 hodin.