Hodně napilno měli během uplynulého týden týmy hrající krajský přebor dorostu. Na programu totiž měly dvě kola. Ve středu bylo na programu vložené 16. kolo, o víkendu pak úřední kolo sedmadvacáté.

Výsledky, vložené 16. kolo:

Toužim – H. Slavkov 4:2 (3:0). O své překvapivé, ale zasloužené výhře rozhodli mladíci z Toužimi již v první půli, když se dvakrát střelecky prosadil Jan Charvát. Rozhodčí: Petr Fiala. ČK: 1:0.

Union Cheb – Fr. Lázně 1:2 (0:1). Chebské derby přetavili svými góly ve výhru Františkových Lázní Michal Knedlík a Jindřich Eisenreich. Za domácí si připsal na své konto čestný úspěch Pavel Motyčák. Rozhodčí: František Chrástecký. ČK: 1:0.

Chodov – St. Role 2:4 (0:1). Devátou tříbodovou radost zařídili Staré Roli čtyři kanonýři ve složení Jiří Komínek, Milan Svoboda, Dominik Hušek a tradiční starorolský šutér Jakub Pajma. Za Chodov pak vsítil alespoň čestnou branku Manfréd Taschler. Rozhodčí: Jan Rousek. ČK: 1:0.

Teplá – Aš 3:5 (2:1). Domácí sice vyhráli první poločas brankami Michala Horňáka a Lukáše Vlčka, ale nakonec zůstali bez bodu, když se po změně stran dvakrát zapsal do střelecké listiny ašský Jiří Novák a jednou Marek Sekáč, Jan Martinovský a Witold Skwierwski. Za domácí pak doladil ukazatel skóre přesnou ranou Martin Schmitt. Rozhodčí: Josef Hlavatý.

M. Lázně – Nové Sedlo 7:0 (3:0). Střelecké hody v podání Mariánek režíroval autor hattricku Tomáš Kabelák. Dvakrát se poté brankově radoval i jeho týmový kolega Jan Bílek a sedmigólovou kvótu pak naplnili dalšími góly Petr Průcha a Lukáš Trešl. Rozhodčí: Jaroslav Francúz.

Ostrov – Loko K.Vary 2:2 (2:0). V karlovarském derby sice Ostrováci vyhráli první poločas dvoubrankovým rozdílem, když si přesně seřídil mířidla dvougólový Filip Hlůšek, ale po změně stran ostřílení hoši z Růžového Vrchu brankami z kopaček Daniela Peřiny a Davida Malcáta dovedli duel k dělbě bodů. Rozhodčí: Václav Štěrba.

Výsledky, 28. kolo:

Union Cheb – 1.FC K.Vary B 1:0 (1:0). O vítězství domácího celku rozhodli již v prvním poločase sami hosté, kteří si nechtěně vstřelili vlastní branku. Rozhodčí: Vladimír Melničuk.

Chodov – Toužim 1:1 (0:1). Hosté z Toužimi ovládli první poločas, když se do statistik duelu zapsal kanonýr Pavel Titíš, domácí pak ten druhý, když se střelecky prosadil Robert Holub.

Teplá – H.Slavkov 1:3 (1:1). Dvě branky vítěze si připsal na svůj střelecký účet Patrik Aubrecht, jednu pak Miroslav Navrátil. Za domácí výběr se pak jednou brankově radoval Lukáš Stehlík. Rozhodčí: Jiří Kroupa.

Ostrov – St. Role 6:0 (2:0). Co se Ostrovu nepovedlo proti Lokomotivě, povedlo se proti Staré Roli, které nasázel šest branek. Rozhodčí: Petr Vaněček.
Mar. Lázně – Fr.Lázně 1:0 (1:0). Derby týmů z lázní nakonec vyhrály Mariánky, když o jedinou trefu zápasu se zasloužil již v prvním poločase Tomáš Kabelák. Rozhodčí: Ivan Balhar.

Loko K.Vary – Nejdek 3:1 (1:1). Hodně důležitou výhru vystřílel dvěma góly domácímu výběru Jan Žampach. Třetí trefu Lokády pak měl na svědomí Vitaliy Mykhalyuk. V dresu Nejdku se střelecky prosadil pouze Josef Krajňák. Rozhodčí: Martin Tichota.

Nové Sedlo – Aš 2:0 (2:0). V tomto utkání padaly branky pouze v prvním dějství, když se do statistik zapsali domácí forvardi Tomáš Tefr a Bedřich Rychna. Rozhodčí: Martin Hányš. ČK: 0:1.