Bohatá nabídka hokejových utkání provázela fanoušky celým týdnem a začala hned v úterý, kdy do kolotoče své soutěže vstoupili muži.

Utkání s tradičním soupeřem, Farmáři z Trstěnic, má již dlouhá léta punc derby a jako takové bylo očekáváno. Vstup do utkání měli mnohem lepší Farmáři a postupně se jim podařilo využít chyb v domácí obraně ke vstřelení tří branek, přičemž mariánskolázeňský bezzubý útok nebyl schopen kontrovat. Druhá třetina přinesla naprosto odlišný obraz hry, o čemž svědčí stav 3 : 2, který domácím chlapům otevřel možnost korigovat výsledek utkání. V průběhu třetí části hry se jim podařilo strhnout vedení na svou stranu, ale agilní soupeř nakonec ještě jednou skóroval a nerozhodný výsledek 4 : 4 prodloužil dění o penaltový rozstřel, ve kterém uspěli Trstěničtí a získali tak další cenný bod do tabulky. Utkání bylo odehráno ve vysokém tempu a s maximálním nasazením na obou stranách, přesto však slušně a bez zbytečných faulů a šarvátek.

K dohrávce svého prvního ligového kola si pozvali mladší žáci soupeře z Bíliny. Předpoklad snadného vítězství se velice brzy rozplynul a z bílinských Draků se vyklubal velice zdatný soupeř. Po vyrovnané první třetině , která skončila bez branek rozhodli utkání ve svůj prospěch domácí svěřenci ve druhé části hry. Osm minut před koncem utkání soupeř sice snížil na rozdíl jediného gólu, ale vítězství si už nenechali sebrat.

Sobotní zápasy mladších a starších žáků bylo třeba korigovat, pro příliš velkou marodku mladších žáků. K utkání nastoupili pouze starší a s HC Cheb si poradili celkem bez problémů, čímž si připsali další dvouciferný výsledek na straně vstřelených gólů.

K nedělním utkáním ráno nastoupili žáci třetí třídy, kteří odvedli velice solidní výkony a přesto, že byli marodkou oslabeni, dokázali v jednom utkání vyhrát.

Čtvrťáci ve svém utkání od samého začátku nenechali nikoho na pochybách, kdo bude v tomto zápase tahat za delší konec. Velice dobrým výkonem přehráli soupeře po všech stránkách, ale není možno říci, že by utkání bylo jednoduché.

Poslední vystoupení v tomto týdnu obstarali muži, kteří se na domácím ledě utkali s Buldoky ze Stříbra. V pěkném, velice slušně hraném utkání uštědřili svému soupeři 10 branek.