Družstvo FK Hvězda Cheb r. 2005 se zúčastnilo halového turnaje mladších přípravek O pohár města Skalná.

Na tomto turnaji startovalo celkem šest týmů FK Hvězda Cheb, KEMA Skalná, Buldoci Karlovy Vary, Baník Sokolov, Spartak Horní Slavkov a Sokol Lipová. Hrálo se hracím systémem každý s každým. Hvězda Cheb odcestovala do Skalné jako vítěz turnaje z předcházejícího víkendu v Kynšperku nad Ohří, kde se utkala s většinou týmů, které startovaly ve Skalné.

Úvodní dvě utkání hráčům moc nevyšla a pouze remizovali s Baníkem Sokolov a Buldoky, jelikož došlo k pár změnám v podobě herního systému a dalším úpravám oproti jiným turnajům, a tak se hráči potřebovali adaptovat na tyto změny. Pak už přišlo vítězné utkání nad týmem Lipové a hráče čekalo utkání proti domácí Skalné. Hráči FK Hvězda Cheb však již získali potřebnou jistotu a sebevědomí a ve strhujícím zápase porazili pořádající Skalnou 4:1, když všechny čtyři góly vsítil kapitán Chebských Filip Berka. V závěrečném utkání, které mohlo ještě zamotat umístěním na prvním místě, však již Hvězda Cheb s přehledem přehrála Spartak Horní Slavkov 2 : 0, a stala se tak celkovým vítězem turnaje.

Velký podíl na celkovém umístění měl chebský brankář Lukáš Kesl, který předváděl neskutečné zákroky a za celý turnaj pustil pouze dvakrát balón za svá záda.

FK Hvězda Cheb: F. Berka, J. Hošek, M. Mládek, F. Francl, J. Kopecký, P. Kubinčan, L. Kesl, J. Gladavský, A. Dašek. Trenéři V. Berka a J. Hošek.

(vábe)