Sobotní utkání zimního turnaje O pohár předsedy Okresního fotbalového svazu obstaral domácí celek, který přivítal mužstvo Citic. Počasí tentokrát fotbalu vůbec nepřálo. Od rána hustě a vytrvale sněžilo, a tak i umělý trávník byl přikrytý sněhovou peřinou. Terén dělal některým fotbalistům velké potíže, ale domácí tým se s povrchem lépe vypořádal a vedl po prvním poločase 2:0. Také ve druhém dějství byli lepším týmem Chebští, kteří přidali ještě další tři branky.

Sokol Citice 1

FC Cheb 5

po poločase 0:2

„Terén byl tentokrát víc náročnější. My jsme se s ním vypořádali lépe než náš soupeř. I na sněhu jsme předvedli několik hezkých kombinačních akcí, z čehož jsem měl radost. Pořád však máme co zlepšovat. V útočné činnosti máme ještě rezervy. Je třeba zrychlit přechod z obrany do útoku. Snad se oteplí a bude větší možnost si to vyzkoušet. Nejvíc nás asi prověří po všech stránkách příští zápas, který hrajeme s mužstvem Hvězdy Cheb, které je velmi kvalitní," těší se Jiří Musil, trenér FC Cheb.

V příštím kole zimního turnaje se na hřišti FC Cheb utkají v sobotu 2. března od 9 hodin Baník Vintířov se Sokolem Citice, od 11.30 hodin pak proti sobě nastoupí TJ Hrozňatov a Sokol Lipová. V neděli 3. března se hraje od 11.30 hodin derby mezi FC Cheb a Hvězdou Cheb.