Na triumf dosáhla Hvězda Cheb, účastník Fortuna divize B, který měl mezi čtenáři webu Chebského deníku nejpilnější fanoušky, když nasbíral celkem 3 179 hlasů, čímž dosáhl na titul mistra okresu Cheb.

Ilustrační foto.
Nejsympatičtějším klubem okresu Sokolov je Horní Slavkov

Druhé místo obsadily Luby, tým hrající okresní přebor mužů Chebska, když ho podpořili fanoušci 2 141 hlasy. Bronzový stupínek pak braly Františkovy Lázně, které čeří fotbalové vody v krajské I. A třídě, ty získaly od svých fanoušků 1 827 hlasů. Hvězda Cheb tak z první pozice zamířila do velkého finále, ve kterém bude usilovat o titul nejsympatičtějšího klubu v Karlovarském kraji. Tam ji doprovodí z druhého místa Luby a z třetího pak Františkovy Lázně.

Slavia Karlovy Vary opanovala Anketu Deníku, a dosáhla na triumf v okrese Karlovy Vary.
Nejsympatičtějším klubem okresu Karlovy Vary karlovarská Slavia

Tím je kompletně složena desítka týmů, které se představí ve velkém finále. Prvními finalisty se staly za okres Karlovy Vary karlovarská Slavia, Abertamy, Počerny a Ostrov. Ty pak doplnily za okres Sokolov Horní Slavkov, Svatava a Lomnice.

Poslední tři místa ve velkém finále, které odstartuje ve středu 1. února v pravé poledne a potrvá do pátku 10. února, 12.00 hodin, tedy zaplnily za okres Cheb Hvězda Cheb, Luby a Františkovy Lázně.