Další bod získali fotbalisté Nového Sedla v domácím prostředí proti druhému celku krajského Fincentrum přeboru, Unionu Cheb.

N. Sedlo 3

Union Cheb 3

po poločase 1:2

Hosté od začátku utkání ukazovali své kvality a v 10. minutě šli také zásluhou Iterského do vedení. Ve 23. minutě bylo ale srovnáno, když se po jednom z ojedinělých protiútoků domácích prosadil se svou střelou Milan Kubelka.

Obraz hry se však ani poté příliš neměnil a domácí drželi nerozhodný výsledek hlavně díky vynikajícímu Pelechovi ve své brance. To však platilo pouze do 41. minuty, kdy hlavičkovým zásahem po trestném kopu zaúřadoval chebský kanonýr Pavel Hudeček a stanovil tak poločasové skóre ve prospěch Unionu 1:2.

Úvod druhého poločasu příliš změn na trávníku nepřinesl. Hosté v 52. minutě zvýšili již na 1:3, když se znovu prosadil v brejkové situaci Iterský. Domácí potom vsadili vše na jednu kartu, do hry poslali postupně Kovaříka, Burdu a Lakatoše. A nakonec také slavili úspěch.

V 70. minutě se po zaváhání chebského brankáře Kubince dostali k zahrávání rohového kopu. Lukáš Macák se příliš nerozpakoval a poslal míč povedeným centrem přímo z rohu do sítě hostí. Domácí se dál snažili o zteč dobře organizované obrany Unionu a v 87. minutě se také dočkali vyrovnání z kopaček veterána Jana Burdy, který si naběhl na přihrávku za obránce a chladnokrevně svou šanci zužitkoval.

„Přestože jsme v situaci, kdy si nemůžeme dovolit v domácím prostředí ztrácet body, tak získaný bod za remízu, při průběhu utkání, bereme všemi deseti,“ přiznal po duelu sportovně domácí kouč Jiří Vican.