Ano, přesně tak. Prozatím na něm sedí áčko Teplé, které čeká domácí souboj s šestou v pořadí Studánkou, což může přinést velké překvapení. To druhý Drmoul, který ztrácí na první pozici pouhý bod, bude mít podstatně lehčí úlohu, když se vydá na hřiště poslední Velké Hleďsebe, kde bude plnit roli favorita. I třetí do party Vojtanov může o víkendu pomýšlet na posun na fotbalový trůn, pokud by tedy Teplá A i Drmoul zkolabovaly a on by uzmul tříbodový zisk v Trstěnicích v souboji s tamní rezervou, která okupuje druhou polovinu okresní tabulky. Přiblížit se medailovým postům může ještě více Hrozňatov, který se drží na neoblíbené čtvrté příčce. Nečeká ho však nic jednoduchého, jelikož se představí na půdě Tří Seker.

V pozici favorita pak přivítá hazlovská Jiskra v malém derby celek Lubů. „Pokusíme se uspět, i když víme, že to bude těžké,“ přiznávají fotbalisté lubského Strunalu.

Náročnou fotbalovou šichtu pak před sebou mají o víkendu fotbalisté Nového Kostela, když se vydají do Mariánských Lázní, kde poměří svůj um s tamním Loko. Složený tým Aše a Krásné se vydá do Chebu, přesněji na FC Cheb, kde bude usilovat o velmi cenný skalp. Rezerva chebské Hvězdy se představí na pažitu Křižovatky, kde bude chtít získat sedmou výhru v soutěži. Pověstných šest bodů bude v sázce v Teplé, kde tamní béčko přivítá Starou Vodu. Oba týmy od sebe dělí v tabulce pouhé dva body, což přidá duelu na atraktivitě.

Okresní přebor, 20. kolo: Hazlov – Luby (SO, 10.30), Teplá A – Studánka (SO, 16.30), Velká Hleďsebe – Drmoul (SO, 16.30), Loko Mariánské Lázně – Nový Kostel (NE, 14.00), Trstěnice B – Vojtanov (NE, 14.00), FC Cheb B – Aš/Krásná (NE, 14.00), Tři Sekery – Hrozňatov (NE, 15.00), Křižovatka – Hvězda Cheb B (NE, 15.00), Teplá B – Stará Voda (NE, 15.00).