Sobotními duely odstartoval na umělém trávníku FC Cheb další ročník zimního fotbalového turnaje o Pohár předsedy Okresního fotbalového svazu, který mužstva absolvují jako přípravu na nadcházející jarní část sezony 2011-2012.

V prvním duelu přehráli jasně hráči Lipové celek z Hroznatova 5:2, když ještě nastřelili minimálně tři tyče hroznatovské svatyně.
Ve druhém zápase nastoupila proti sobě mužstva Hvězdy Cheb a Sokola Drmoul.

Chebský celek, jediný zástupce krajského přeboru, remizoval s týmem 1. A třídy 4:4.

V mužstvu Hvězdy Cheb se na hrací ploše objevil také hrající asistent a exligový fotbalista Radek Čížek, zimní posila chebského týmu.

„Před utkáním jsme si přesně řekli, jak a co chceme hrát. Jenže naše představy vydržely tak do 35. minuty. Poté jsme od dohodnuté taktiky opustili a konec zápasu už byl u některých hráčů dost odevzdaný. Je vidět, že je tu mladý tým. Bude třeba ho doplnit o dva až tři zkušené hráčey,“ uvědomuje si hrající asistent Hvězdy Cheb Radek Čížek, který hrál ve středu zálohy. „Ve středu hřiště se mi hrálo dobře, často jsem se potkával s míčem a to mi vyhovuje,“ podotkl po zápase.

Za chebský tým se dvakrát trefili Macháček a Hudeček.

To na straně Drmoulských vládla s výsledkem spokojenost. „Na to, jak v slepené sestavě jsme hráli, to dopadlo dobře. Několik hráčů máme v práci, což je v době přípravy dost problematické. Další dva jsou po operaci kolene, takže jsou zatím mimo hru,“ svěřil se v soboru rovněž hrající asistent trenéra drmoulského týmu Zdeněk Langr.Ten se na hřišti objevil právě pro nedostatek drmoulských fotbalistů. „Nehrálo se mi nic moc. Nastoupil jsem do utkání rovnou z noční, takže jsem ani nespal. Tak hned po střetnutí rád zalehnu,“ těšil se Langer.

Za Drmoul skóroval třikrát Tuhela a jednou Kafka.