FC Fr. Lázně - Baník Habartov 3:0, po poločase 1:0

V prvním poločase se domácí trochu trápili, než se dostali do tempa. Vytvořili si několik šancí, ale ujala se jen ta v 33. minutě, kdy se trefil Iterský. Z hostujícího týmu hrozil jen rychlý Ady, který se však často chytal do ofsajdových pastí. Výborný výkon podával brankář Richter, který nejen v první půli, ale i ve druhé zachránil své mužstvo od debaklu.

Ve druhém poločase přitlačili domácí poslední celek soutěže na jeho pololovinu a vytvářeli si jednu šanci za druhou. V 57. minutě se trefil k tyči Lukáč a v 73. min. po rohovém kopu zvýšil na 3:0 Šaliga. Další šance Bastla, Štefana, Iterského či Kříže zůstaly bez využití a to i zásluhou habartovského gólmana Richtera.

„S výsledkem jsem spokojený. Byla jen otázka, kdy dáme první gól. Často se proti celkům z dolních pater tabulky hraje hůř, i když musím přiznat, že Habartov si určitě zasluhuje být jinde, než na konci tabulky. Jsem rád, že kluci chtěli hrát, snažili se a nakonec hladce zvítězili, i když to mohlo být výrazněji. Nyní nás čeká další těžký zápas v Ostrově, na který se musíme připravit a já doufám, že v naší sérii budeme pokračovat,“ věří františkolázeňský trenér Milan Kolouch.