Domácí i tentokrát nastoupili v sestavě, která se v minulých kolech trenérovi Ivanu Kovácsovi osvědčila a na konto Slavoje přinesla dvě vítězství v řadě.

Koloveč – Chanovice
4:1 (1:0)

I když aktuálně desátý celek tabulky Chanos Chanovice v prvních minutách nasadil a domácí Koloveč nepustil z půle, byl to právě Slavoj, který se díky Duchoňově hlavičce dostal do první vážnější šance.

Domácí pomalu vyrovnali hru a zakládali útoky, které však neměly úspěšného konce. Ve slibných akcích se ocitli Černohorský, Šperl nebo Jindřich Bittengl.
Více jak tři stovky diváků se gólu dočkaly, když stejně jako v předešlém utkání Kolovečtí odcházeli do šaten se skóre 1:0. Ve 43. min. byl ve vápně faulovaný Duchoň, který se postavil k nařízenému pokutovému kopu. Ten s přehledem proměnil.

Chanovice to ale nepoložilo a po přestávce jim stačilo pouhých osm minut, aby vyrovnaly. Po trestném kopu Beránka se míč odrazil od tyčky brankové konstrukce a skončil za zády kolovečského gólmana Janči.

To ale bylo ze strany hostů vše a Koloveč začal ´sázet´ gól za gólem. První přišel po třech minutách, když v 56. min. dobře mířil Jindřich Bittengl – 2:1.
V 72. min. zvyšoval na 3:1 Černohorský a deset minut před koncem upravil na konečných 4:1 Milota.

Nejlepší hráči: Milota - Beránek. Branky: 43. Šperl (PK), 55. J. Bittengl, 72. Černohorský, 88. Milota – 52. Beránek. Rozhodčí: Urban. ŽK: 2:2. Diváků: 330.

Sestava Slavoj Koloveč: Janča – Vlček, Milota, Baxa, Černohorský, Mareš, J. Bittengl, Parlásek, Šperl, Duchoň (82. Kliment), M. Bittengl. Trenér: I. Kovács.