Trenér Baníku nejede pod žižkovský vysílač s žádnou vyčkávací taktikou. „Nechceme hrát zanďoura, naopak, chceme hrát rychlý, moderní fotbal. To po hráčích vyžadujeme a uděláme všechno pro to, aby to na Žižkově fungovalo a my navázali na dobrý výkon s Hradcem. Chtěli jsme vyhrát před týdnem, budeme chtít vyhrát i nyní,“ má jasno Šturma.

Žižkov v prvním kole prohrál v Pardubicích 2:1, před zraky kouče Baníku, který na východě Čech utkání monitoroval. „Hráli moc dobrý fotbal,“ poukazuje na adresu nedělního soupeře Šturma.

Ten bude mít pro utkání kompletní kádr, včetně reprezentanta U19 Selnara, zraněného Šturmy a také Marka Červenky. „Jsem hrozně rád, že byli na tréninku všichni hráči v plném počtu a zdraví. Vrátil se Ondra Štursa, který byl měsíc mimo a teď pomalu dostává fyzickou zátěž. Kuba Selnar se vrátil z reprezentační akce, měl krátké volno a nyní je v tréninku. U Máry Červenky čekáme, že se v nejbližších hodinách vše administrativně uzavře a naskočí do zápasu,“ potvrdil sokolovský lodivod.