S. Drmoul měl převahu, Sparta střílela góly

Drmoul - V sedmém kole Gleixner cupu Drmoul prohrál

2.3.2009

Ilustrační fotoFoto: Chebský deník/Petr Průcha

Sedmé kolo zimního turnaje FK Tachov Gleixner cup zahájil zápas Sparty Dlouhý Újezd a S. Drmoul. Sparťané dokázali zvítězit 4:2 a udělali důležitý krok k vítězství v turnaji.

Sp. Dl. Újezd 4
S. Drmoul 2
po poločase: 2:0

Častěji míč na kopačkách měli překvapivě hosté, kteří byli převážně nastěhováni na polovině Sparty. Fotbal se ale hraje na góly a ty dával v prvním poločasu jen vedoucí tým průběžného pořadí. Převaha Drmoulu byla zřejmá, ovšem v 17. minutě si postavil míč k trestnému kopu J. Sňozík a z dobrých dvaceti metrů vyslal na branku hostů dělovku, které se snad gólman sokolíků uhnul. Míč skončil v síti a Sparta vedla 1:0. Obraz hry se neměnil a Drmoulští měli stále územní převahu. Ve 34. minutě přišel jeden z protiútoků domácího celku, který odvrátil Drmoul na rohový kop. Nejvýše si po jeho rozehrání na míč vyskočil Křehlík a Sparta vedla 2:0. Další branky už v prvním poločasu, přes pokusů na obou stranách už nepadly.

Do druhého vstoupila lépe Sparta a v 53. minutě se trefil Pavlík – 3:0. Domácí ještě slavili a jejich nekoncentrovanost potrestal o minutu později Kafka – 3:1. Další minuty patřily opět hostům, kteří byli stále aktivnější. Jejich zakončení ale bylo žalostné a centrované míče do šestnáctky spolehlivě sbíral domácí gólman Haník. Sparta podnikala nebezpečné protiútoky a po jednom z nich pečetila její výhru nová posila Kotrc – 4:1. Kosmetickou úpravu výsledku udělal v 88. minutě Šaliga.

Branky: 17. Sňozík, 34. Křehlík, 53. Pavlík, 82. Kotrc – 54. Kafka, 88. Šaliga. Rozhodčí: Hanilec. ŽK: 2:2. Diváci: 30..

Autor: František Hlas

2.3.2009 VSTUP DO DISKUSE

Amatérští autoři z celé země píšou do krajské knihovny

Svátek naturální kulturistiky a fitness si užili fanoušci v hotelu Thermal, kde byl na pořadu ICN European Natural Cup 2017 v naturální kulturistice a fitness.
48

PODÍVEJTE SE: Naturální kulturistika pohltila Thermal

Strážníci zadrželi hledaného muže

Cheb – Strážníci z Chebu zadrželi hledanou osobu.

Z kapsy mu ukradla plnou peněženku

Cheb – Velmi hbité ruce má nejspíš třicetiletá žena z Chebu – patrně ale asi trochu jinak, než si původně myslel šofér, který se s ní dal na parkovišti do řeči…

Na tržnici byly padělky za čtyři miliony

Cheb – Kabelky, peněženky, pásky nebo třeba peněženky patří ke zbožím, které se stále často padělá. Důkazem je i poslední zátah karlovarských celníků z minulého týdne na tržnici Asia Dragon Bazar na Svatém Kříži u Chebu.

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Karlovy Vary - Energie nastoupila proti Vsetínu oslabená o další ofenzivní oporu, když k dlouhodobě zraněným Balánovi a Rachůnkovi přibyl Ondra Beránek. I tak se ale radovala z vítězství 3:0.