Ve čtvrtém kole zimního fotbalového turnaje se střetl Union Cheb s mužstvem Hazlova a Chebští měli soupeři co vracet. V prvním kole totiž s Hazlovskými vysoko prohráli.

FC Jiskra Hazlov 1
FK Union Cheb 4
po poločase 0:4

Kompletní tým Unionu udělil zdecimovanému hazlovskému týmu, který nastoupil se třemi hráči béčka, fotbalovou lekci. Až na několik úvodních minut zápasu, ve kterých spálil velkou šanci hazlovský Beneš, měli hosté v průběhu první půle viditelnou převahu.
Rozháranou hru domácích, potrestal ve 26. min. kuriózním gólem Dobeš, střela ze značné vzdálenosti doplachtila pod břevno Kindlovy branky a hosté vedli 0:1.

O pět minut později se parádním sólem blýskl Sládeček, slalom přes tři beky zakončil střelou k levé tyči a zvýšil vedení Unionu na 0:2. Nehrálo se ani dvě minuty a hosté po chybě Špiříka zvýšili vedení na 0:3. Zdrcující dvanáctiminutovku zakončil ve 38. min. Hudeček, který upravil skóre na hrozivých 0:4.

V závěrečných minutách poločasu se hazlovský tým ze šoku probral a vypracoval si dvě šance, trestný kop Šlesingra skončil ve zdi a se slušnou střelou Prokopce si brankář Buřič poradil.

Ve druhém poločase se obraz hry změnil k nepoznání. Domácí tým hrál mnohem lépe, měl celou řadu šancí, ze kterých dokázal využít jen jednu jedinou. V 75. min to byl Šiman, který vstřelil čestný gól domácích a stanovil konečné skóre na 1:4.

Mezi diváky se po skončení zápasu vedly spory o tom, zda na průběhu druhé půle měla zásluhu zlepšená hra domácích nebo skutečnost, že chebský trenér Petar Aleksič poslal na hřiště šest náhradníků.
Utkání řídil Václav Žák s asistenty Francúzem a Šmatem .

FC Jiskra Hazlov: Kindl, Dočekal, Prekop (2. Repčík), Koloc, Beneš, Tuček (46. Novotný), Špiřík Šlesingr, Bláha, Šiman, Prokopec.
FK Union Cheb: Buřič, Těšínský, Rolník T., Dobeš ( 46. Janota), Hudeček (46. Alexa), Kohout /46. Pilař), Šebesta (46. Volf), Klepáček (46. Janovický), Řezáč (46. Posilák), Rolník A., Sládeček.