V nepřiliž pohledném utkání jednooký, porazil slepého.

Baník Habartov 2
FC Jiskra Hazlov 3
po poločase 1:2

Celý první poločas zápasu zimního fotbalového turnaje na umělém povrchu ve Františkových Lázních měl hazlovský tým převahu, ze spousty šancí se nakonec ujaly jenom dvě.

Už ve druhé minutě poslal míč z trestného kopu vedle levé tyče Šlesingr. O dvě minuty později jej napodobil Beněš, který pohlednou akci zakončil střelou do autu. Skóre zápasu na 0:1 otevřel v 17. min. Prokopec, který přesnou přihrávku Šimana poslal prudkou střelou do sítě domácí branky.
Povedenou střelu Šimana, pak zlikvidoval parádním zákrokem habartovský gólman Riedel, kapitán domácích Beneš ve 25. min. znovu těsně minul levou tyč domácí branky.

K vážnější akci se Baník dostal až po půlhodině hry, jeho první střelu na branku, vyškrábl vynikajícím zákrokem brankář Kindl na roh. Ve 31. min. byl sólový průnik Dočekala zastaven až ve vápně hrubým faulem a Špiřík z nařízené penalty zvýšil skóre na 0:2.
Po dvoubrankovém vedení hazlovský tým nepochopitelně polevil, do zcela otevřené obrany šli ve 38. min. čtyři hráči domácích na dva beky, nabídnutou šanci využil šikovný Lapáček a s přehledem snížil na 1:2.

Ve druhé půli se fotbal zcela vytratil, hra plná osobních soubojů na hranici pravidel, hrstku diváků nenadchla.
V 62. min. srovnal hlavičkou po rohovém kopu Novák na 2:2. Hra se pak přelévala od branky k brance a minuty se vlekly k závěru pro diváky nudného představení.

O zisku pro Jiskru Hazlov očekávaných tří bodů rozhodl až v 88. min. Dušan Šturm, který nechytatelnou bombou zařídil vítězství v poměru 2:3.
Velmi dobrý výkon předvedl rozhodčí Šmat, kterému zdařile asistovali Aubrecht a Cvrk.
FC Jiskra Hazlov: Kindl, Bláha, Šlesingr, Šturm, Repčík (46. Tuček), Šiman, Špiřík, Koloc, Beneš, Dočekal, Prokopec.
Trenér hostí Miroslav Švarc své borce po zápase odměnil ironickou pochvalou: „Pánové dneska jste předvedli fotbal pro opravdové fajnšmekry.“

(Jaroslav Gregor)