Sobotní sněhová nadílka, vyhnala hazlovské fotbalisty na „umělku“ do Františkových Lázní. V posledním utkání podzimu přivítala svého souseda z tabulky, předposlední Brozany. Hrstku nejvěrnějších, promrzlých příznivců, která přijela svůj tým povzbudit, výsledek zápasu zklamal.

FC Jiskra Hazlov 2
Sokol Brozany 4
po poločase 2:2

Domácí tým na svého soupeře znovu nestačil a zakončil své tragické účinkování v divizi třináctou porážkou. Stejně jako v předchozích zápasech podzimu byl znovu jen týmem prvního poločasu.

Ve sněhové vánici se už v 6. min. ujal Hazlov brankou Komberce vedení 1:0. Z vedení se radoval jen pět minut, po rohovém kopu poslal zkušený borec hostí Divecký míč hlavou k levé tyči a srovnal na 1:1. Ve 25. min. se po zmatku v obraně dostal k míči zcela volný Šimánek a placírkou z malého vápna dostal hosty do vedení 1:2. O srovnání skóre se postaral ve 28. min. Bauer, který hezkou akci Dočekala zakončil nedůraznou střelou k pravé tyči, mokrý míč proklouzl pod brankářem Brožíkem a bylo vyrovnáno 2:2. Velkou šanci pak promarnil Prokopec, který poslal parádní střelu těsně vedle levé tyče. Povedenou střelu Bauera, Brožík zlikvidoval, ve 37. min. měl další velkou šanci Prokopec, míč ale poslal znovu vedle tyče do autu.

Druhý poločas zahájili lépe domácí, v 65. min. šel sám na branku Bauer, parádní střelu z vápna poslal přímo do brankáře Brožíka. O tři minuty později se brankář hostí vyznamenal znovu, když kryl levačku Dočekala. Obvyklý scénář posledních minut hazlovského týmu se začal naplňovat v 72. min. Divecký přiťukl ve vápně míč Šimáčkovi, který přesnou střelou strhl vedení 2:3 na stranu hostí.

Závěrečného tlaku domácích pak minutu před koncem využil Šimáček, proletěl otevřenou hazlovskou obranou, přihrál míč zcela nekrytému Mikolášovi, který střelou ze šesti metrů uzavřel skóre zápasu na 2:4.
Hlavní rozhodčí Hrubeš s asistenty Čížkem a Fišerem s hazlovským týmem ani v nejmenším nesympatizoval, potvrdil to mimo jiné i poměr žlutých karet 4:2 pro domácí.
FC Jiskra Hazlov: Lutzbauer, Bauer, Lukáč, Rossmeisl, Komberec, Dočekal, Belovič (Repčík Petr), Šlesingr (70. Beneš), Prokopec, Draksl, Horváth.