Ilustrační foto - Brozany.Foto: Václav Sedlák

O víkendu bylo na programu kompletní 18. kolo fotbalové divize.

Skupina A

Doubravka – Bzová 3:1
Hosté trefili břevno, ale vzápětí Šimrův centr poslal M. Kovács k tyči. Týž hráč byl gólmanem faulován a z penalty zvýšil Vaigl. Po nejkrásnější akci dala rybička Švece Sencu jistotu, hosté jen korigovali.
Poločas: 2:0. Branky: 2. M. Kovács, 27. Vaigl z PK, 64. Švec – 77. Čihař. Rozhodčí: M. Chládek. ŽK: 0:3. Diváků: 150.
Doubravka: Míčka – O. Král, D. Novák, Sýkora, Kočí – Klůc (72. Soukup), M. Kovács (75. Bobák), Vaigl, Belan – Švec, Šimr. Trenér I. Kovács.

Klatovy – Třeboň 1:1
Bojovné domácí poslal po akci Zedníka do vedení Hanzlík, fotbalovější Jihočeši vyrovnali z penalty po ruce Šlechty. Klatovy několikrát podržel výborný Jarolím.
Poločas: 1:0. Branky: 44. Hanzlík – 70. Vohák z PK. Rozhodčí: Duchoň. ŽK: 2:2. Diváků: 320.
Klatovy: Jarolím – Šlechta, M. Viktora, Hovorka, Cihlář – Mužík, Kopp, Brejcha (75. Vítovec), Beneš (66. Aubrecht) – Hanzlík (90. Rejthar), Zedník. Trenér P. Běloušek.

Domažlice – Prachatice 1:3
Bahleda vymetl šibenici, na druhé straně ho za chvíli napodobil Kováčik. Paul nastřelil břevno a dorážku poslal Šot do tyče. Po obrátce se domácí vytratili, hosté dominovali herně a v závěru i střelecky.
Poločas: 1:1. Branky: 3. Bahleda – 6. a 79. Kováčik, 81. Košík. Rozhodčí: Stančík. ŽK: 3:1. Diváků: 450.
Domažlice: Mleziva – Strejc (72. Šmirkl), Paul, Tesař, Vacek – Zb. Černý (78. Mifek), Bublík, Šámal, Manowetz (65. Kotlan) – Bahleda, Šot. Trenér M. Dejmek.

Motorlet – Vejprnice 0:0
Disciplinovaní hosté získali cenný bod. V závěru přestřelil J. Biedermann z jasné tutovky branku a v nastaveném čase zachraňovali plichtu vejprničtí obránci na brankové čáře.
Rozhodčí: M. Blaschke. ŽK: 2:2. Diváků: 120.
Vejprnice: Hajžman – L. Rada, Havránek, R. Černý, Bouřa – Křen (70. Hrdlička), Kučera, Holý, Grambal – R. Dyk, J. Biedermann. Trenér J. Mysliveček.

Strakonice – Horažďovice 0:0
Defenzíva dominovala na obou stranách nad útočnou činností. V poslední minutě mířil Beránek těsně vedle.
Rozhodčí: Koval. ŽK: 3:3. Diváků: 250.
Horažďovice: Makó – Pondělík, Kukol, Pícka, Zámeček – Koudela, Jůda (81. Ulč), Grunt, Šafanda (62. Pavlík) – Beránek, P. Horváth (55. Baloušek). Trenér K. Krejčí.

Ostatní výsledky: Jankov – Kr. Dvůr 1:0 (1:0, 16. Kollár), Admira – Votice 0:2 (0:0, 58. Bartolšic, 90. Svoboda), Písek – V. Žižkov 1:1 B (0:0, 69. Zušťák – 76. Biško).

Skupina B

Hazlov – Jirny 0:3
Favorit se rychle ujal vedení a byl celé utkání lepším týmem. Jedinou šanci Hazlova nevyužil Komberec a v závěru zahodil penaltu Veleman.
Poločas: 0:2. Branky: 6. Jindráček, 34. a 60. Ladomerský. Rozhodčí: Kapoun. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (90. Přibyl). Diváků: 80.
Hazlov: Lutzbauer – Bauer, Veleman, Dočekal, Belovič (40. Karafiát) – Houdek, Šlesingr, Oršel, Rossmeisl – Komberec, Prokopec (75. Draksl).

Sokolov B – Brozany 3:3
V divoké přestřelce vedli domácí už 3:1, ale dobře hrající Severočeši dokázali v závěru skóre srovnat a získali bod.
Poločas: 1:0. Branky: 7. a 51. Rojka, 54. Šorfa – 50. a 87. Gnahoui, 73. Šimáček. Rozhodčí: Špoták. ŽK: 3:3 Diváků: 450.
Sokolov B: Ottmar – Duben (69. Svůra), Hrabáč, Gajdoš, Kopřiva – Nápravník (46. Kratochvíl), Vůjtěch, Prchal (78. Vítek), Provazník – Rojka, Šorfa. Trenér St. Purkart.
Ostatní výsledky: Chomutov – Č. Brod 3:2, Most B – H. Měcholupy 3:1, Bohemians 1905 B – Teplice B 0:1, Kladno B – N. Bor 1:0, Vltavín – Rakovník 0:2, Libiš – Litvínov 0:1.

(Hochman Pavel)

31.3.2008 VSTUP DO DISKUSE
Sázení stromků v rámci projektu WeLoveŠumava.
16

Koupili si triko a mají strom na Šumavě

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Chystají lampionový průvod

Mariánské Lázně - Tradiční lampionový průvod den před výročím vyhlášení samostatného československého státu se uskuteční v Mariánských Lázních.

Cirkusák, který nepotřebuje šapitó

Karlovarský kraj - S poi točí od svých čtrnácti let. Bydlí v Bukovanech a lítá po celém světě. Tomáš Bartoš a jeho nevšední koníček.

Budou mít nového průvodce

Mariánské Lázně -Nový propagační materiál provede turisty Mariánskými Lázněmi. Malý průvodce městem nabídne návštěvníkům vše potřebné na jednom místě.