Přes sněhovou kalamitu se pořadatelům zimního turnaje ve Františkových Lázních podařilo pro sobotní střetnutí připravit parádní hrací plochu.

FC Fr. Lázně 1
FC Jiskra Hazlov 3
po poločase 1:3

Po matném výkonu hazlovského týmu v utkání s Habartovem byl ambiciózní celek domácích mírným favoritem. Hosté ale k tradičnímu derby přistoupili zodpovědně a od prvních minut kohoutům pořádně zatápěli.

Ve 14. min. se prosadil kapitán týmu Honza Beneš, který povedenou střelou k levé tyči otevřel skore zápasu 0:1. O dvě minuty později byl v pokutovém území sražen Prokopec, penaltu s jistotou proměnil Šlesingr a Hazlov vedl 0:2.

Domácí tým se marně snažil o zkorigování výsledku, do šancí se dostali Hibler a Kříž, oba však Kindlovu branku minuli. Po půlhodině hry předvedli hosté nejhezčí akci zápasu, ťukes Dočekala se Šimanem v plném běhu zakončil král hazlovských střelců Prokopec, bezmocný gólman Due The Nguen lovil míč ze sítě potřetí.

Ve 34. min. pak diváci viděli gól z kategorie těch kuriózních. Ve značné vzdálenosti od Kindlovy branky se k míči dostal Čížek, neměl komu nahrát, a tak poslal míč táhlou střelou na hazlovskou branku. Míč doplachtil až před gólmana Kindla a po odrazu skončil za jeho zády.

Gól domácí tým povzbudil a do konce poločasu měli několik šancí. Tu největší měl ve 39. min. Čížek, jeho střelu do levé šibenice ale Kindl bravurně kryl.
Ve druhé půli se diváci gólů nedočkali, přesto bylo pořád na co koukat. Oba týmy hrály s plným nasazením, kohouti předváděli velice slušnou hru v poli, zakončováním akcí pak svého trenéra Milana Koloucha doslova vytáčeli. Čížek pálil nad branku, Hibler ji o metr minul, stejně dopadla i střela Kříže.
Své šance neproměnili na druhé straně Prokopec, Šiman a Beneš. Utkání tak skončilo zaslouženým vítězstvím hostí v poměru 1:3.
Pohledný zápas řídila trojice rozhodčích Vošmik, Francúz a Vokoun.

FC Františkovy Lázně: Due The Nguen, Hibler J., Valenta, Luňák, Hibler L. ,Větrovec, Ország, Čížek, Eisenreich, Bastl, Kříž, střídali : Gláser a Karafiát.
FC Jiskra Hazlov: Kindl, Dočekal, Prekop, Tuček, Koloc, Beneš, Šlesingr, Šiman (85. Šole), Bláha, Šturm, Prokopec.

Trenér hostujícího celku Miroslav Švarc byl s výkonem svého týmu více než spokojen:
„Kluci v posledním zápase turnaje mákli, absenci několika hráčů nahradili vysokým nasazením a nakonec naprosto zaslouženě vyhráli.“