Po sérii tří vítězných zápasů zajížděl FC Jiskra Hazlov k sokolovským profíkům, kteří suverénním způsobem kralují krajskému přeboru.
Strategický plán, který trenér M. Švarc pro zápas připravil, zkrachoval na velké marodce, která zdecimovala už tak úzký kádr hazlovských hráčů. Zápas proti silnému soupeři dohrávali hosté s pěti borci ze soupisky svého béčka.

Baník Sokolov B 7
FC Jiskra Hazlov 1
po poločase 5:0

V úvodu zápasu Baník svého soupeře doslova převálcoval. Po gólech Vůjtěcha, Prchala, Hucla, přidal ještě dva Čertík, a tak domácí už ve 36. min zápasu vedli 5:0. Hosté měli v prvním poločase pouhé dvě šance, Belovičova hlavička šla po rohu těsně nad břevno a vyloženou gólovku, zmařil ve 33. min. Koloc, který pálil vysoko nad branku domácích.

V úvodu druhé půle se do listiny střelců zapsal i bývalý hazlovský rychlík Komberec, který projel obranou a zvýšil vedení domácích na 6:0. O radost v řadách hazlovských příznivců se v 62. min. postaral Dočekal, parádní střelou překonal Šourka v brance domácích a čestným gólem snížil stav na 6:1. Tečku za gólovou hitparádou pak v 80. min. udělal Jílek, který nevídanou bombou z voleje uzavřel skóre zápasu na 7:1. Hlavní rozhodčí Tichota s asistenty Hodačem a Janouškem si v průběhu utkání neodpustil několik viditelných nepřesností. Přes vysokou porážku neodjížděli hazlovští fanoušci zklamáni. Sokolovský Baník v utkání jenom potvrdil, že je týmem který ostatní účastníky krajského přeboru vysoce převyšuje.

Jeho dosavadní bilance je obdivuhodná z osmnácti utkání sedmnáct vyhrál, o jedinou ztrátu kytičky se postarala Jiskra Hazlov, která mu v podzimní části soutěže remizou 1:1 sebrala dva body. Pikantní byl i Dočekalův gól, který byl z pěti odehraných kol prvním v síti sokolovského gólmana.
FC Jiskra Hazlov: Kindl, Bláha (7. Repčík), Šturm, Koloc (75. Dobrovolný), Beneš Petr, Dočekal, Belovič (60. Šole), Šlesingr, Prokopec, Fanta, Beneš Jan