K poslednímu domácímu utkání, které bylo zároveň přímým soubojem o páté místo v okresním přeboru, nastoupila Juvena bez svého nejlepšího střelce Honzy Melničuka a několika hráčů z obvyklé základní sestavy. Zvláště byla znát neúčast běhavého záložníka K. Mariánuse.

SK ZD Křižovatka 1
FC Cheb B 3
po poločase 0:1

Hosté, kteří tentokráte dorazili v plném počtu jedenácti hráčů vstoupili do utkání lépe a brzy se ujali vedení brankou Veseckého. Tento gól křižovatské probudil a začali bojovat,c ož vedlo k vytvoření několika šancí, z nichž největší spálil Grospič, když sám před výborně chytajícím brankářem hostů přestřelil.

Šance měli i hosté ale i na druhé straně byla v brance jistota v podobě M. Zimmela a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.
Do druhého poločasu nastoupily oba týmy v nezměněných sestavách, neboť lavičky náhradníků u obou týmů zely prázdnotou, a tak notýsek rozhodčího Grůzy měl v kolonce střídání po skončení zápasu nulu.

Juvena viditelně přidala a po řadě rohových kopů dosáhla srovnání skóre z hlavy Svárovského v 65. min. utkání. V 75. min. mohli jít domácí do vedení znovu po rohovém kopu, když střelu z vápna vykopl z brankové čáry obránce hostů. Z následného protiútoku se zrodila jediná chyba brankáře Zimmela, když po vyběhnutí nepřesným odkopem trefil útočníka hostů, ten pak skóroval do opuštěné klece.

Domácí se dále tlačili do útoku a to se jim také vyplatilo, když byl v 82. min. v pokutovém území sražen pronikající Grospič a kopala se penalta. K údivu domácích diváků se ale k míči nepostavil zkušený Novák a Srpovu střelu brankář hostů Hamrle se štěstím zneškodnil. V 89. min. pak Chebští ještě vytaženou obranu domácích překonali rychlým brejkem a stanovili konečný výsledek na 3:1.
SK ZD Křižovatka: Zimmel M., Pingert J., Prokop Z., Váňa P., Fiala F. (ž.k), Srp D., Novák F., Rada J., Kopecký F., Svárovský P., Grospič M. Trenér-Hůlka J.

FC Cheb B: Hamrle, Brauneis, Fanta, Zeman, Stejskal, Koloc, Vesecký, Mičuda, Váňa, Kozák, Vondruš.
Rozhodčího Grůzu a dění kolem tohoto utkání z lajny sledoval zkušený delegát Mlčoch Antonín a asi 30 převážně domácích fandů.

(jizu)