Křižovatka ve svém prvním utkání nového ročníku okresního přeboru v kopané přivítala na svém hřišti navrátilce z 1. B třídy mužstvo Kynžvartu.

SK ZD Křižovatka 2
Sokol L. Kynžvart 2
po poločase 1:2

K utkání nastoupili domácí s převážnou většinou hráčů, kteří v minulém ročníku přeboru vybojovali konečné páté místo, a tak se očekával vyrovnaný zápas.

Fotbalisté z Kynžvartu začali lépe a v prvních minutách utkání zatlačili domácí do defenzívy, ale nevytvořili si z tohoto tlaku mimo několika střel vyloženou brankovou příležitost, a tak se pak osmělili i Křižovatští. Hra se vyrovnala a do šancí se začali dostávat domácí.
Brankář hostí se několikrát prezentoval výbornými zákroky, zvláště ve 30. min., kdy po střele Nováka z velkého vápna zlikvidoval i dorážku Šmata, mířící opět na jeho bránu.

Po těchto několika šancích domácích se ke slovu dostali ale opět hosté a potvrdilo se známé přísloví ,,nedáš-dostaneš“, když po křížné přihrávce do rozhozené obrany hostů vnikl záložník hostů, obešel vyběhnuvšího brankáře Zimmela a z ostrého úhlu skóroval.
Domácí ale nesložili zbraně a podařilo se jim rychle vyrovnat po akci kapitána Melničuka J., který v úniku prostřelil výborného brankáře hostů.
V závěru poločasu šli však hosté znovu do vedení po přímém kopu , který byl těsně před domácím brankářem chytře tečován a brankář neměl již šanci zasáhnout.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním zvrátit výsledek utkání a byli tak lepším mužstvem. I když si museli dávat pozor na rychlé protiútoky hostů,vytvořili si hned několik vyložených příležitostí ale brankář hostí byl vždy na správném místě a výbornými zákroky držel Kynžvart ve vedení. Nakonec se však podařilo domácím v 85. min. vyrovnat znovu Melničukem, který přece jen podruhé překonal gólmana hostů.
SK ZD Křižovatka: Zimmel M. – Srp D., Štrér J., Váňa P., Fiala F., Šmat R. (46. Svárovský), Mariánus K. (ž.k.), Novák F., Rada J., Melničuk J, Grospič M. (Metlický J.). Trenér-Hůlka J. žk 1-4. Utkání řídil Vokoun Tomáš.