K dalšímu utkání OP v kopané zajížděla ,,Juvena“ na hřiště tradičního rivala, do nedalekého Nového Kostela bez svého střelce Melničuka J. a běhavého záložníka Mariánuse, kteří se nemohli zúčastnit jak z pracovních, tak z rekreačních důvodů.


Jiskra Nový Kostel 4
SK ZD Křižovatka 1
(po poločase 2:0)


První poločas byl z větší části v režii domácích, kteří si postupně vytvořili hned několik dobrých příležitostí ke střelení gólu, když se několikrát ocitli sami před brankou hostů, ale buď zklamali v koncovce nebo se jim do cesty postavil brankář Zimmel. Hosté byli nedůrazní a pomalejší ve startu na míč a tak se rychlonozí domácí předháněli v zahazování šancí, ale ne a ne se trefit. Křižovatští ohrozili domácí pouze několika rohy a občasnou střelou z dálky. V závěru prvního poločasu se pak domácí fanoušci konečně dočkali dvou gólů z kopaček svých borců a tak šli do kabin za zaslouženého vedení 2:0.
Z kabin hostů byl v poločase slyšet zvýšený hluk, jak se projevovala nespokojenost trenéra Hůlky a většiny hráčů s výkonem na hřišti a k druhému poločasu nastoupila pak Juvena jako vyměněná. Většinu druhého poločasu pak křižovatští zatlačili N.Kostel do defenzívy a měli míč více na svých kopačkách. Z tohoto tlaku v 65 minutě vytěžili branku Vaňka z přímého kopu, kdy tečovaná střela změnila směr a prošla do sítě domácích. Ale to bylo bohužel vše, protože deset minut před koncem zápasu se domácím povedl rychlý protiútok a kapitán domácích Slovák P. st. rozesmutněl v druhém poločase statečně bojující hosty, když po přesném centru sám před brankářem pohodlně zvýšil na 3:1.

V samém závěru pak domácí kapitán přidal ještě jednu branku po nepřímém volném kopu, když do sítě dorazil střelu vyraženou brankářem a mohl spolu s mužstvem a fanoušky slavit zasloužené vítězství N.Kostela 4:1.
Juvena tak odjela z N.Kostela skoro s prázdnou (odvezla si z N.kostela pouze svou hospodskou) a vybojovat další body se bude pokoušet v následujících domácích utkáních s V.Hleďsebí a D.Žandovem.


Sestava SK ZD Křižovatka


Zimmel M., Kopecký F., Štrér J.,Váňa P,Fiala F., Srp D.,Vaněk R.(ž.k.), Novák F.,Rada J. Svárovský P.(60´ Metlický J.), , Grospič M.


Utkání řídil pan Vošmik Václav.

(jizu)