K domácímu zápasu s navrátilcem s 1. B třídy – fotbalisty Sokola Dolní Žandov – nastoupili domácí s jediným cílem – konečně prolomit střelecké prokletí a naplno bodovat, což se jim nakonec po tuhém boji a výborné obranné činnosti podařilo pomocí dvou zásahů svého kapitána Honzy Melničuka (68. a druhý v 77. z PK).

SK ZD Křižovatka 2
Sokol Dolní Žandov 0
po poločase 0:0

Středeční termín dělal z pracovních důvodů problémy několika hráčům, ale nakonec se podařilo včas shromáždit všech jedenáct hráčů do začátku utkání.
Obrana, dirigovaná ve středu zkušenými Frantou Novákem a Petrem Váňou, který nastoupil i přes svá naražená žebra, tentokrát odvedla skvělou práci a v poli jinak velice dobře kombinující hosty mimo několika nebezpečných střel z dálky, nepustila do vyložené brankové příležitosti.
V záloze tentokrát již od začátku utkání vyztužené o bojovného Karla Mariánuse se v druhém poločase ukázal znovuobjevený (asi po 10 letech) Venca Kejmar, který vystřídal zraněného Metlického a svého úkolu se zhostil velice dobře.
Domácí útok podpořila v tomto zápase,výměnou za absentujícího Grospiče, posila v podobě Láďi Melničuka, který tentokrát nemusel vykonávat povinnosti rozhodčího. ,,Lasky“ svou rychlostí a technikou působil obraně hostů, hlavně v druhém poločase, značné problémy a i když nakonec sám z několika vyložených šancí gól nedal, zařídil alespoň penaltu, která pojistila domácím vedení na 2:0.
Hostům, kteří bojovali o body až do konce utkání, se díky pozorné křižovatské obraně a výborně chytajícímu Zimmelovi, který dochytal i přes bolesti zad, nepodařilo vstřelit kontaktní gól a rozhodčí Hyčka, bedlivě pozorovaný z lajny delegátem Mlčochem, tak mohl po devadesáti minutách odpískat vytoužené tři body pro ,,Juvenu“.
SK ZD Křižovatka : Zimmel M., Srp D., Novák F., Váňa P., Fiala F., Metlický J. (46. Kejmar V.), Vaněk R., Mariánus K., Rada J. Melničuk V., Melničuk J. trenér - Hůlka J.
Utkání řídil Hyčka Pavel, dohlížel delegát svazu Mlčoch Antonín. žk 3-2.