V chladném sobotním odpoledni dorazila Křižovatka do Plesné povzbuzená domácím vítězstvím proti Lubům, aby změřila síly s vedoucím mužstvem okresního přeboru.

Jiskra Plesná 2
SK ZD Křižovatka 3
po poločase 1:1

Na vítězství Juveny byly některými věrnými fandy vypsány tučné prémie, a tak se na hřišti v Plesné tentokrát hrálo nejen o prestiž.
Křižovatskou obranu dirigoval opět nestárnoucí Franta Novák, který svou práci zastal na výbornou a nedovolil Plesenským příliš často ohrožovat ,,Satyho“ Zimmela v brance hostů. O nejlepšího hráče domácích Endlera se společnými silami starali Vaněk s Mariánusem, a tak tupili útočnou snahu domácího mužstva.V útoku tentokrát dostali šanci rychlonozí Grospič a Kmeť, ze zálohy podporovaní Melničukem J., který tentokrát musel více plnit obrannou práci.

Křižovatka se ujala vedení ve 12. min., kdy chybovala obrana domácích. Kmeť posunul míč Grospičovi a ten se sám proti domácímu brankáři Bikarovi nemýlil. Juvena mohla brzy svůj náskok zvýšit, když sám na brankáře šel tentokrát Petr Kmeť, ale Bikar tentokrát zasáhl bezchybně a lehkou střelu bez problémů chytil. Když už se blížil konec prvního poločasu, udeřili domácí. Zahrávali přímý kop od lajnové čáry, na který si naběhl Podhradský a na hlavou tečovaný míč již Zimmel nestačil reagovat – 43. min. – 1:1.

Ve druhém poločase začali lépe domácí a v prvních minutách zatlačili hosty do defenzívy, ale v 55. min. se hostům podařil rychlý protiútok a střelu Kmetě dorazil do sítě opět Grospič – 1:2.

Hezký moment zažili pak diváci v 72. min., kdy Křižovatka rozehrála přímý kop, k míči se dostal Novák a pěknou střelou z 25 metrů do šibenice Bikarovy branky ukázal , že ještě nepatří do starého železa.

Domácí se nadále snažili, ale gól Grúzy na 3:2, který padl po sporné situaci, kdy pomezní měl praporek nahoře, ale rozhodčí to viděl jinak, padl až v samotném závěru utkání a hosté pak již své, celým týmem vybojované vítězství uhlídali.
V křižovatské restauraci Koruna tak mohla Juvena dlouze oslavovat své vítězství, paradoxně s plesenskými hasiči, kteří naopak na fotbalovém hřišti v Křižovatce vyhráli hasičskou soutěž ,,O pohár starosty obce Křižovatka“.
SK ZD Křižovatka: Zimmel M., Trubka L. (Ščasný M.), Novák F., Štrér J., Fiala F., Rada J. (86. Kejmar V.), Vaněk R., Mariánus K., Melničuk J., Kmeť P., Grospič M. (60. Metlický), trenér-Hůlka J.
Utkání řídil Šmat Václav, dohlížel delegát svazu Kliment.