Na hřiště do Křižovatky přijela rezerva Skalné pouze v deseti hráčích a až do 30. minuty, kdy mužstvo doplnil jedenáctý Kirch R., úspěšně odolávala i v tomto počtu přesile domácích, kteří tentokrát nastoupili se všemi oporami a věřili v další domácí vítězství.

SK ZD Křižovatka 2
FK Skalná B 0
po poločase 1:0

Domácím se až do 40. minuty nedařilo překonat Pingertem dobře organizovanou obranu a Kmeť s Melničukem se příliš často zachytávali do vždy pečlivě odmávaných ofsidových pastí. Překonat tuto překážku se jim podařilo až v již zmiňované 40. minutě a osamocený Kmeť prostřelil jinak výborného Rimanovského v brance Skalné – 1:0.

Druhý poločas začali lépe Skalenští, kteří měli v jeho úvodu hned několik šancí na vyrovnání, ale střely Tržila a Salvy mířily nad a umístěnou ránu Flaksy k pravé tyči domácí Saty výtečně vyrazil. Juvena se stáhla do obrany a svou útočnou činnost omezila na rychlé protiútoky. Několikrát hosty opět zachránil zvednutý praporek, ale nakonec se kapitánovi domácích Melničukovi J. v 82. min. podařilo v jednom z úniků, po pěkné kombinaci s Metlickým, překonat vyběhnuvšího skalenského brankáře a potvrdit tak vítězství 2:0.

Křižovatští fotbalisté tak pomstili své kolegy hasiče, kteří se den před tímto zápasem museli sklonit před hasiči ze Skalné, kteří na stejném hřišti v sobotu vyhráli soutěž v požárním sportu a odvezli si nejvíce cen.

SK ZD Křižovatka: Zimmel M., Trubka L., Štrér J., Váňa P., Fiala F., Rada J., Srp D., Svoboda K., Kejmar V. (65. Petráček T.), Melničuk V., Kmeť P. (80. Metlický J.)

FK Skalná B: Rimanovský J., Tržil J., Pingert J., Hottmat J., Flaksa L., Salva P., Mrázko J., Mariánus P., Slačík T., Tržil O., Kirch R.
Utkání řídil pan Rajtmajer Jan, utkání sledovalo 50 diváků.

(jizu)