Nevlídné počasí si pohrálo se závěrem podzimní části krajského přeboru. Podmáčené terény na nejednom hřišti zkomplikovaly podzimní loučení. V patnáctém kole se tak odložila utkání Stará Role – Toužim, Trstěnice – Nejdek, Dolní Rychnov – Cheb, Kraslice – Chodov, Královské Poříčí – Nové Sedlo, Ostrov – Aš. Odehrála se pouze utkání, která se hrála na „umělce“. V sobotu se představila v Drahovicích místní Lokomotiva s Františkovými Lázněmi a v neděli Mariánské Lázně hostily ve Františkových Lázních tým Nové Role.

Lokomotiva KV – Fr. Lázně 2:0
Na umělé trávě, která byla pokryta sněhem, se hrálo na samé hraně regulérního terénu. Hráči více než hráli, tak po hřišti klouzali a v některých situacích byli rádi, že se udrželi na nohou. I když se fotbalisté obou mužstev snažili, na co jim síly stačily ,s fotbalem to díky špatnému terénu nemělo co společného. Nakopávané balony a sněhová „šlichta“ jim v kombinaci hodně bránily, a tak se pouze čekalo, kdo dopraví jako první jakýmkoliv způsobem balon do branky soupeře. Po skončení utkání tak mohli být radostnější domácí. Jejich první branku vstřelil v 73. minutě Daniel Sedláček. Gólovou pojistku pak přidal v 80. minutě Petr Krejčí.
Branky: 73. D. Sedláček, 80. Krejčí. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Šmat – Melničuk, Kobielský, DS Pospíšil. ŽK: 3:1. Diváci: 50.
Loko K. Vary: Povinský – Horn, Mitterpach, Votík, Kubín – Ludvík, Fassel, Diviš, D. Sedláček – Vaněk, Krejčí (stř. V. Sedláček, Kníže). Trenér: Antonín Sedlák.
Fr. Lázně: Pospíchal – Hibler, Valenta, M. Větrovec, Najman – Fedorek, Országh, Mikeš, Jačka – Bastl, Florus (stř. Křenek, Král). Trenér: Milan Kolouch.

Viktoria M. Lázně – Nová Role 5:2
Domácí se ujali vedení již ve 3. minutě, když s přehledem proměnil pokutový kop Hort. V 17. minutě vyrovnal ukazatel skóre hostující Koranda. V 31. minutě strhl vedení na stranu Mariánek přesnou ranou Kafka, a po změně stran přidal třetí branku do novorolské branky střídající Kmeť. Další branky Viktorie přidali Ščasnár a Hort. Za hosty zmírnil porážku hráčů z města porcelánu v 89. minutě gólem z přímého kopu Tomáš Chlup.
Branky: 3. a 82. Hort (1 PK), 31. Kafka, 47. Kmeť, 63. Ščasnár – 17. Koranda, 89. T. Chlup. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Václavíková – Stančík, Hodač, DS Kozel. ŽK: 1:4. ČK: 0:2. Diváci: 50.
M. Lázně: Hányš – Hadač, Daneziev, Škrabal, Zeman – Kafka, Hort, Ščasnár, Semančík – J. Kovář, Braniš (stř. Kmeť, Greinzinger, Švejda). Trenér: Miroslav Zeman.
Nová Role: Krupička mladší – Štěpán, Špička, Krupička starší, Šimek – Koranda, Kotek, Šourek, R. Chlup – Eszényi, T. Chlup (stř.Vaverka, Hnídek). Trenér: Stanislav Pavlíček.