Ve druhém kola jarní části krajského přeboru se žádné velké překvapení nekonalo. Mariánské Lázně potvrdily proti Novému Sedlo úlohu favorita a zaslouženě vyhráli. Další bod v cestě za záchranou si připsali na své konto hráči Dolního Rychnova, když tentokrát vybojovali nerozhodný výsledek s karlovarskou Lokomotivou. Vítězství si připsali v rámci chebského derby hráči Františkových Lázní, když chebský Union porazili dvoubrankovým rozdílem. Prohru museli skousnout fotbalisté Hazlova, když obdrželi od Vintířova pětibrankovou nadílku. Tři body a druhou výhru v řadě na domácím hřišti vytěžila v juniorka Sokolova, která si pro změnu poradila s týmem Královského Poříčí. V závěrečném duelu přeboru pak bylo na programu karlovarské derby, které vyhrála nad posledním týmem krajské tabulky Jáchymovem Chyše.

Výsledkový servis:

N. Sedlo – M. Lázně 3:5
Skóre utkání otevřel již ve 2. minutě přesnou ranou ostrostřelc Nového Sedla Burda, za hosty pak srovnal krok o deset minut později Chval, který ve 29. minutě svou druhou trefou v duelu poslal svůj tým do vedení. Před koncem prvního poločasu však srovnal ukazatel skóre přesnou trefou domácí Gvizd. Po změně stran pak podruhé poslal do vedení domácí Hejl, který proměnil pokutý kop. Pak ale přišly velké chvíle mariánskolázeňského Zemana, který během deseti minut otočil dvěma góly vývoj zápasu ve prospěch svého týmu. Vítězství Mariánek pak pojistil v závěru duelu hostů pátým zářezem střídající Lukáš Kovář.
Branky: 2. Burda, 41. Gvizd, 54. Hejl (PK) – 12. a 29. Chval, 70. a 80. Zeman, 89. L. Kovář. Poločas: 2:2. Rozhodčí: Berka – Blashke, M. Štěrba, DS Černý. ŽK: 0:2. Diváci: 50.
N. Sedlo: Veselý – Kubelka, Procházka, Binias (86. Kopřiva), Müller – Karásek, Machulka, Hejl, Gvizd – Kovařík (81. Nerad), Burda. Trenér: Jaroslav Pinc.
Mar. Lázně: Šmejkal – Škrabal, Hadač, Ston, Švejda (46. L. Kovář) – Drahorád (60. Ščasnár), Fára, Zeman, J. Kovář – Kafka (46. Radil), Chval. Trenér: Miroslav Zeman.

Fr. Lázně – Union Cheb 2:0
Chebské derby otevřel úvodní brankou v 15. minutě domácí Miroslav Větrovec. Po změně stran pak pojistil Frantovkám důležitou výhru v 56. minutě přesnou ranou Iterský.
Branky: 15. M. Větrovec, 56. Iterský. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Kobielský – Chrástecký, Vokoun, DS Skála. ŽK: 2:3. Diváci: 150.
Fr. Lázně: Nguyen – J. Hibler, Karafiát, Král, M. Větrovec – J. Větrovec, Eisenreich (91. Luňák), Kolouch, Kříž (68. Országh) – Bastl, Iterský. Trenér. Milan Kolouch.
Union Cheb: Buřič – Těšínský (43. Žahourek), T. Rolník, Dobeš, Hudeček (46. Alexa) – Kohout, Šebesta, Klepáček (46. Volf), Řezáč – Sládeček, A. Rolník. Trenér: Miroslav Šebesta.

D. Rychnov – Loko KV 1:1
V tomto utkání padaly góly pouze do jedné branky. V prvním poločase do ni zamířil ve 38. minutě dolnorychnovský Vogl a po změně stran v 77. minutě hostující Vaněk.
Branky: 38. Vogl – 77. Vaněk. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Chládek – Svatík, Hrabovský, DS Rajtmajer. ŽK: 1:3. Diváci: 100.
D. Rychnov: Sloboda – Šimků, Bulíček, Kalabza, Sekáč – Vogl (76. Truhlář), Cigánik, Moravec, Štáhlovský – Stejspal, Křenek. Trenér: Marián Mecele.
Loko K. Vary: Vacovský – Matocha, Kubín, Votík, Mitterpach – Tulák (61. Krejčí), Belbl, Horn, Jílek – Vaněk – Sedláček (89. Kolář). Trenér: Antonín Sedlák.

Sokolov B – Kr. Poříčí 3:0
Dobře bránící hosty poprvé překonala juniorka až ve 39. minutě zásluhou Čertíka. Po obrátce stran pak přidal druhou branku Sokolova v 56. minutě Komberec a vše uzavřel v 89. minutě třetím úspěchem sokolovských Habai.
Branky: 39. Čertík, 56. Komberec, 89. Habai. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Aubrecht – Adamec, Pešek, DS Mlčoch. ŽK: 0:3. Diváci: 250.
Sokolov B: Šourek – Nápravník, Duben, Hucl, Vašata – Habai, Javorský (70. Hemzáček), Prchal (80. Kratochvíl), Bastl (36. Jungman) – Komberec, Čertík. Trenér: Stanislav Purkart.
Kr. Poříčí: Dvořák – Erhart, Monhart, Dubaj, J. Jelínek –Maxa, M. Dufek, Kričfaluši (83. Kiss), D. Dufek (77. Horský) – Hanzlíček, R. Jelínek. Trenéři: Milan Gabrle a Miroslav Buják.

Vintířov – Hazlov 5:2
Branky: 5. Kastl, 27. Pazdera, 43. , 68. a 81. Klemera – 39. a 85. Beneš. Poločas: 3:1. Rozhodčí: Janoušek – M. Štěrba, Rousek, DS Sedláček. ŽK: 1:3. Diváci: 50.
Vintířov: Zahrádka – Vystrčil, Pazdera, Obešlo, Myslivec – Kastl (67. Tráva), Komínek, Klemera, Kabele (79. Kotrman) – Neudert, Prokop. Trenér: Jaroslav Maršík.
Hazlov: Kindl – Bláha, Šturm, Tuček, Prekop – Dočekal, Belovič (51. Šole), Šlesingr, Repčík (46. Novotný) – Šiman, Beneš. Trenér: Miroslav Švarc.

Jáchymov – Chyše 0:4
První branku derby vstřelil v 15. minutě chyšský Dorňák. Po změně stran přidal druhou branku Chyše Burda junior, který si vše zopakoval i v 70. minutě. O čtvrtou branku v síti horalů se poté postaral Dorňák.
Branky: 15. a 75. Dorňák, 60.a 70. Burda. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Balhar – Šmat, Melničuk, DS Tomášek. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (Kunst po 2 ŽK). Diváci: 40.
Jáchymov: Sütto – Kunst, Baláž, Kostka, Osička – Šimek, Holubička, Melichar, Hellmich (40. Chrenák), Kasparides, Sýkora. Trenér: Luboš Melichar.
Chyše: Nekvapil – Harvánek, Volf, Dorňák, Burda – Horna (70. Vojta), Bouška, Velek, Kubinec – Laurich, Dvořák. Trenér: Josef Šrámek.