V dalším kole krajského přeboru bylo opět na zelených kolbištích hodně živo. A aby ne. Mariánské Lázně doma zdolaly mužstvo Ostrova a Nové Sedlo nestačilo na Františkovy Lázně. Stará Role doma nasázela nepopulárního ´bůra´ Dolnímu Rychnovu a Hazlov na domácí půdě uhrál nerozhodný výsledek s týmem Královského Poříčí. Z výsledkové letargie se pak probudila karlovarská Lokomotiva, která uspěla v karlovarském derby nad týmem Chyše. Dvoubrankový náskok promarnil v domácím prostředí Jáchymov, který skolil třemi zářezy po změně stran útočník Klemera. To nejlepší nakonec. Dvě kola čekala sokolovská juniorka na svůj stý gól v krajském přeboru. Ten vstřelil soupeři z Aše ve 4. minutě záložník Marek Kratochvíl, který se tak zapsal tučným písmem nejen do sokolovské fotbalové historie, ale také do dějin krajského přeboru Karlovarska. Juniorka Sokolova tak udělala v domácím prostředí první krok ke svému návratu do divizní soutěže.

Výsledkový servis

M. Lázně – Ostrov 2:0
Výhru domácímu týmu zařídili kanonýři Marek Zeman a Jiří Ston.
Branky: 34. Ston, 86. Zeman. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Balhar – Chrástecký, Adamec, DS Špak. ŽK: 1:1. Diváci: 150.

N. Sedlo – Fr. Lázně 1:3
Františkovým Lázním vystřílelo vítězství hned trio kanonýrů. V prvním poločase se trefili přesně mezi tři tyče Lukáš Hibler a Radek Kříž, za domácí pak skóroval Tomáš Hejl. Konečnou podobu výsledku dal po změně stran hostující Ladislav Bastl.(1:2)
Branky: Hejl – Bastl, Kříž, Hibler. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Cvrk – M. Štěrba, Eliáš, DS Stančík.

St. Role – D. Rychnov 5:0
Výhru starorolské jedenáctky zařídil hattrickem snajpr Martin Plch. O další dvě trefy Staré Role se pak postarali Aleš Sochor a Jiří Zápotocký.
Branky: Plch 3, Sochor, Zápotocký. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Kobielský – Šmat, Vejvoda, DS Vorel.

Jáchymov – Vintířov 2:4
Domácí vyhráli první desetiminutovku brankami Melichara a Kasparidese. Po změně stran vrátil Vintířov zpět do zápasu kontaktní brankou Pazdera. Dokonalý obrat dokonal hattrickem vintířovský snajpr Klemera, a to ještě domácí Hellmich pohrdl během hry za stavu 2:3 pokutovým kopem.
Branky: 7. Melichar, 10. Kasparides – 50. Pazdera, 70. , 75. a 85. Klemera. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Svatík – Chládek, Hrabovský, DS Kozel. ŽK: 1:1. ČK: 1:1 (50. Sütto – 70. Smolka). Diváci: 100.
Jáchymov: Sütto – Osička, Kostka, Baláž, Kolárik – Chrenák (50. Horvát), Chaloupek, Melichar, Hellmich – Kasparides, Sýkora. Trenéři: Petr Šikýř a Luboš Melichar.
Vintířov: Zahrádka – Klemera, Vystrčil, Pazdera, Hrudkaj – Myslivec, Obešlo, Prokop, Smolka – Kastl, Komínek (stř. Tráva, Kotrman, Neudert). Trenér: Jaroslav Maršík.

Chyše – Loko K. Vary 1:2
Domácí vyhráli první poločas brankou z kopaček Horny. Po změně stran však Lokomotiva přidala na obrátkách a utkání otočila. Nejdříve srovnal ukazatel skóre v 79. minutě mladíček Riedl, který si vše zopakoval i v 81. minutě.
Branky: 42. Horna – 79. a 81. Riedl. Poločas: 1:0. Rozhodčí: M. Štěrba – Bacík, Berka, DS Tomášek. ŽK: 3:1. Diváci: 110.
Chyše: Nekvapil – Hanzlíček, Volf, Dorňák, Kubinec – Bouška, Velek, Burda, Horna – Laurich, Dvořák (stř. Varga, Vojta). Trenér: Josef Šrámek.
Loko K. Vary: Cypris – Kocmánek, Riedl, Votík, Mitterpach – Belbl, Tulák, Jílek, Kolář – Vaněk, Sedláček (stř. Kadlec, Kubín). Trenér. Antonín Sedlák.

Sokolov B – Aš 13:0
Juniorka Baníku opět potvrdila v domácím prostředí svou střeleckou efektivitu, kterou tentokrát odnesla třináctibrankovým přídělem Aš.
Branky: 4. a 8. Kratochvíl, 17. Vůjtěch, 24. a 89. Salák, 45. Jandík, 54. , 62. a 83. Prchal (1 PK), 56. a 66. Komberec, 84. Hemzáček, 90. Čertík. Poločas: 5:0. Rozhodčí: Chrástecký – Kobielský, Vokoun, DS Černý. ŽK: 1:2. Diváci: 180.
Sokolov B: Bertelman – Nápravník, Jandík, Hucl (55. Hemzáček), Vašata – Kratochvíl, Vůjtěch, Prchal, Bastl (59. Čertík) – Salák, Komberec (68. Andrš). Trenér: Stanislav Purkart.
Aš: Seman – Kocour, Čerňanský, Rádl, Turták – Sekáč, Šiler, Popp, Smáha – A. Houdek, Kohuťar (stř. Abulkasim, L. Houdek). Trenér: Rino Náprstek.

Další výsledek: Hazlov – Kr. Poříčí 2:2 (1:0).