Juvena potvrdila výbornou sezónu a výhrou v Nebanicích si zajistila konečné 5. místo v okresním přeboru.
K poslednímu utkání sezóny ,zajížděla Juvena na hřiště posledního celku tabulky do Nebanic,tentokrát posílena o hrající rozhodčí Melničuka V. a Šmata R., kteří dostali na tento zápas volno a mohli tak na jaře prvně pomoci svému týmu k vítězství.

SK Nebanice 1
SK ZD Křižovatka 6
po poločase 1:2

Domácí však první poločas podávali dobrý výkon a byli Křižovatským přinejmenším vyrovnaným soupeřem a nebýt nedisciplinovanosti P. Demetera, který neustále protestoval a komentoval výroky rozhodčího Grůzy až si vykoledoval ve 35. min po 2. žluté červenou kartu, asi by nebylo vítězství Křižovatky tak přesvědčivé. Ta totiž hrála první poločas pouze na nakopávané míče a jen těžko se dostávala do šancí.
Po vyloučení Juvena zklidnila hru a pokoušela se do šancí dostat přihrávkami po zemi. To se jí pak vyplatilo ve 40. min., když pas do obrany domácích převzal rychlý Grospič a v úniku zaznamenal jubilejní 50. gól Křižovatky v této sezóně.

V druhém poločase pak již byli na hřišti pány hosté a dva góly Melničuka J. (jeden z PK), jedním Šmata, Svárovského a Melničuka V. postupně navyšovali skóre utkání na konečných 1:6.
Gólů mohlo být i víc, ale hosté se předháněli v zahazování šancí. Za stavu 2:0 se gólu z pokutového kopu dočkali také domácí, když loučící se kapitán domácích nedal Zimmelovi šanci.
Tímto vítězstvím se Juvena probojovala na konečné páté místo v tabulce a korunovala tak výbornou sezónu, ve které se dočkala svého historického úspěchu.

Vedení oddílu děkuje všem hráčům, funkcionářům, divákům, fanouškům, sponzorům a všem, kdo Křižovatku v této sezóně podporovali. Těší se pak zejména na setkání 5. července, kdy se koná závěrečná oslava.
SK ZD Křižovatka: Zimmel M., Ščasný M., Štrér J., Váňa P., Fiala F., Šmat R., Melničuk V. (ž.k.), Novák F., Rada J. (46. Svárovský), Melničuk J, Grospič M. trenér-Hůlka J.

(jizu)