Na umělé trávě se střetly v rámci přípravy na nadcházející jarní část sezony fotbalové celky Viktoria Mariánské Lázně a Sokol Žlutice. Mariánskolázeňští si ve Varech otevřeli střelnici a svému soupeři nadělili devítigólový příděl.

Viktoria M.Lázně 9
Sokol Žlutice 1
po poločase 6:0

Už v 9. minutě načali střeleckou hostinu Mariánskolázeňští gólem Semančíka po přihrávce Marka Zemana. V 16. minutě to bylo už 2:0 po gólu Semančíka. Přesně po půlhodině hry zvýšil Marek Radil už na 3:0 po asistenci kapitána Horta. Minutu nato upravil na 4:0 Marek Zeman po přihrávce ´veterána´ Marka Štolby. Ve 36. min. se trefil opět Marek Radil a Mariánskolázeňští vedli už 5:0. To však ještě nebylo v prvním poločase vše. Ve 39. minutě Kafka po přihrávce Horta zvýšil na 6:0.

Také po změně stran byli aktivnější hráči Viktorie Mariánské Lázně. V 70. minutě Marek Zeman upravil na 7:0. Za dvě minuty se dočkali také Žlutičtí, kteří Kubínkem snížili na 7:1. Mariánskolázeňští však neměli se soupeřem slitování a v 77. minutě přidali osmou branku, jejímž autorem byl Marek Zeman. Poslední trefu zaznamenal v 83. minutě Kafka, který stanovil konečný výsledek přípravného střetnutí na 9:1.
Sestava: Jacko-Lysák O. – Švejda J., Kovář L., Hadač L., Daneziev M., Radil M., Hort P., Zeman M., Semančík V. (75. min. Kobelák T.), Kafka L., Štolba M.

„I když nám chybělo pět hráčů základní sestavy, tak jsme odehráli kvalitní zápas. Konečně jsme začali proměňovat šance, které si vypracujeme, a to se projevilo i na skóre. Kluky chci pochválit jako tým, který plnil všechny taktické pokyny. Protože jme měli velkou marodku, tak nastoupil v útoku hráč Marek Štolba (r.n. 1964), který byl po celých devadesát minut platným hráčem,“ pochválil fotbnalistu veteránského věku Miroslav Zeman, trenér Viktorie Mariánské Lázně.