VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sokol Dolní Žandov A postoupil do I. B třídy

Chebsko - Úřední zprávy OFS Cheb

26.6.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Bedřich Klima

Z jednání STK
1) STK schvaluje výsledky XXVI.kola OP mužů ,XXVIII.kola OS mužů, XX.kolo OP žáků, OP st.a ml.přípravek – tři skupiny
2) Vítězem OP mužů družstvo Sokola Dolní Žandov A, které postupuje do I.B třídy. Sestupují družstva SK Křižovatka a FK Skalná B.Vítězem a postupujícím z OS mužů je družstvo Sokola Mnichov. Vítězem OP žáků je družstvo SU Hranice.Okresním přeborníkem OP st.přípravek se stalo družstvo FC Fr.Lázně a posledním vítězem OP ml.přípravek se stalo družstvo Sokola Drmoul. Sekretář svazu M.Sabadin zpracuje komplexní tabulky po skončeném soutěžním ročníku 2008-2009
3) Přihlášená družstva do OP mužů : Strunal Luby,FC Jiskra Hazlov, Jiskra Nový Kostel, Jiskra Plesná, FC Vojtanov, SU Hranice, Ohara Studánka, Sokol L.Kynžvart, Sokol Velká Hleďsebe,Sokol Lipová B, Sokol Mnichov, Tatran Tři Sekery, Start Libá a Sokol Teplá .
4) Přihlášená družstva do OS mužů : Sokol Dolní Žandov B, Sokol Stará Voda, ZD Trstěnice, SK Nebanice, ZD Křižovatka, 1 FC Krásná a Spartak Odrava. Do konce týdne se jedná o možném přihlášení ještě družstev Strunal Luby B a Sokola Teplá B.
5) Přihlášená družstva do OP žáků : Strunal Luby, FC Jiskra Hazlov, Sokol Dolní Žandov, Sokol Lázně Kynžvart, Sokol Velká Hleďsebe, Sokol Lipová a FK Skalná.
6) Oddíly přípravek obdrží přihlášky, tak jak bylo domluveno na VH OFS Cheb, s termínem odevzdání na OFS Cheb do 15.8.09

Zprávy KR:
1) KR ruší na turnaj do Lipové, který se uskuteční tento pátek 26.2009 rozhodčího Strmisku a deleguje rozhodčího Vošmika.
2) KR deleguje na turnaj starých pánů, který se uskuteční v sobotu 4.7.09 v Hrozňatově rozhodčí Vošmik,Rajtmajer,Vejvoda,Strmiska a Francúz.
3) KR předává KFS DK k potrestání rozhodčího Hyčku s návrhem trestu na peněžitou pokutu ve výši 500,-Kč.
4) KR předává DK OFS Cheb na potrestání RO Šmata s návrhem na peněžitý trest ve výši 200,-Kč.
5) KR obdržela dopis od DS p.Ladislava Klimenta na ukončení činnosti DS. KR děkuje p.Klimentovi za odvedenou práci ve prospěch celé kopané a přeje mu hodně zdraví, štěstí a spokojenosti ve fotbalovém důchodu.
6) Příští zasedání KR se uskuteční v pondělí 29.06.2009 od 13.00hod. v zasedací místnosti OFS Cheb.

(ms)

26.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Zámek Kynžvart.

Vzácné poklady na vlastní oči

Ilustrační foto

Svátek oslaví koncertem

Policisté zachránili život mladé dívce

Mariánské Lázně – Čest mottu pomáhat a chránit udělali policisté Jakub Mareš a Vojtěch Procházka. Ti zachránili život třináctileté dívce.

Naši prvňáci už ve středu v Chebském deníku, představíme prvňáčky ZŠ Hazlov

Chebsko - Ve středu 18. října najdete v Chebském deníku prvňáky – ZŠ Hazlov.

Nová klinika vrátí lidi zpět do života

Františkovy Lázně - Celoevropsky jedinečná rehabilitační klinika by mohla do dvou let vzniknout ve Františkových Lázních. Zařízením se 150 lůžky by ročně prošlo až 2000 pacientů. Díky projektu by se navíc zachránily unikátní Luisiny lázně.

„Horvy“ úřadoval v lékárně

Sokolov – Lékárna NEMOS v Sokolově. „Ono mu je dneska deset, prozrazují rodiče malého Davida, který přijel do sokolovské nemocnice na vyhlášené oční oddělení až z Tachova. Reakce je blesková.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení