VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalisté musí vyřešit několik problémů

Chebsko - Úřední zprávy OFS Cheb

3.7.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Bedřich Klima

Z jednání VV OFS Cheb
1)VV vyslechl zprávu ohledně průběhu volební VH ČMFS předsedou svazu J. Smutným
2) VV schválil složení komise STK pro příští volební období v uvedeném obsazení předseda Josef Strmiska a členové Josef Zdvihal, Slavomír Kozel a sekretář Miroslav Sabadin
3) VV schválil složení komise rozhodčích v uvedeném obsazení předseda Josef Novotný a členové Václav Vošmik – obsazení RO,Karel Henych, Martin Svatík a Jan Rajtmajer.
4) VV schválil složení komise disciplinární v uvedeném obsazení předseda Václav Placr a členové Václav Fircák,František Šůs a Miroslav Chládek.
5) VV jmenoval předsedou komise mládeže Davida Kunu, který do jednoho měsíce oznámí složení komise mládeže, kterou za VV je garantem Martin Svatík.
6) Fotbalové oddíly za umístění obdrželi na svá konta finanční odměny.
7) Byl odsouhlasen předběžný termín konání aktivu na úterý 4.8. od 17.00 hodin do zasedací místnosti společnosti Terea s.r.o. v Karlově ulici. Pozvánky na oddíly na jejich nahlášené sekretáře přijdou poštou včas.
8) VV ukládá komisi STK zpracovat možnou výjimku ohledně dne a hodiny výkopu pro jednotlivá mužstva od sezóny 2010-2011. Výjimka bude udělena tomu družstvu, který bude mít nového kvalifikovaného oddílového rozhodčího kopané.
9) VV schválil na základě požadavku komise STK, že bude v rozlosování soutěží 2009-2010 uvedeno,že do OP mužů postupují první dvě družstva z OS mužů. Jedná se zatraktivnění soutěží OP a OS mužů.

10) Ve středu 8.7. od 14.00 hodin provede komise STK rozlosování jednotlivých soutěží – OP muži, OS muži a OP žáků.V současné době jsou aktuální dva problémy, které se musí do uvedené doby vyřešit. První se týká odmítnutí výkopu družstva FC Vojtanov (SO 14.00 hodin). Uvedené mužstvo nerespektovalo písemné nařízení uvedené v přihlášce do soutěží 2009-2010, která jednoznačně stanovuje , že hrací den je neděle. Družstva dospělých, která nemají mládež mají hrací den v SO nejpozději do 10.30 hodin a v neděli kdykoliv.V případě, že družstvo FC Vojtanov nebude akceptovat jinou dobu výkopu bude se řešit, zda oddíl Křižovatka bude sestupujícím do OS mužů a nebo zůstane v OP mužů . Další možností podle řádů je, aby druhé družstvo , které se umístilo v OS mužů Sokol D.Žandov B postoupil do OP mužů. Druhý problém se dotýká bezprostředně též soutěže OP mužů, neboť postupující družstvo z OS mužů Sokol Mnichov podle sekretáře oddílu odmítá úhradu poplatku ve výši 3 000,-Kč z důvodu nesplnění podmínek mládežnických družstev SŘ fotbalu čl. 11 bod. 3

11) Přihlášená družstva do OP mužů: Strunal Luby, FC Jiskra Hazlov, Jiskra Nový Kostel, Jiskra Plesná, SU Hranice, Ohara Studánka, Sokol L. Kynžvart, Sokol Velká Hleďsebe, Sokol Lipová B, Tatran Tři Sekery, Start Libá, Sokol Teplá A, Sokol Mnichov ? a FC Vojtanov ?
12) Přihlášená družstva do OS mužů : Sokol Dolní Žandov B, Sokol Stará Voda, ZD Trstěnice, SK Nebanice, ZD Křižovatka, 1 FC Krásná a Spartak Odrava a Sokol Teplá B.
13) Přihlášená družstva do OP žáků: Strunal Luby, FC Jiskra Hazlov, Sokol Dolní Žandov, Sokol Lázně Kynžvart, Sokol Velká Hleďsebe, Sokol Lipová a FK Skalná.
14) Byl schválen systém soutěží a termíny začátků soutěží. OP muži dvojkolově - podzim – jaro, zahájení soutěže 15.8.09, OS muži čtyřkolově – 2x podzim – 2x jaro s termínem zahájení soutěže 15.8.09 a OP žáků čtyřkolově – 2x podzim – 2x jaro s termínem zahájení 29.8.09

Zprávy KR:
1) Na KR se dostavil RO Pavel Hyčka k podání vysvětlení ohledně udělování trestných bodů, delegaci na mistr. turnaj OP přípravek, dresů RO a podobně. RO uhradil pořádkovou pokutu ve výši 300,-Kč.
2) KR deleguje na turnaj starých pánů, který se uskuteční v sobotu 4.7.09 v Hrozňatově od 9.00 hod. rozhodčí Vošmik,Rajtmajer,Vejvoda,Strmiska a Francúz.
3) KR upozorňuje RO na seminář RO, který se uskuteční v pátek 14.8.09. Místo a program bude včas upřesněno.
4) KR pozve osobně na OFS nové zájemce o RO na 15.7.09 od 16.00 hod.
5) KR upozorňuje RO Šmata na uhrazení pořádkové pokuty ve výši 200,-Kč nejpozději do termínu 15.7.09.

(ms)

3.7.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Požár bytu v panelovém domě v Horním Slavkově
8

Požár bytu v Horním Slavkově má dvě oběti

Černý led v kopci může způsobit, že auta kloužou zcela neovladatelně.
AUTOMIX.CZ

Víte, co je černý led? Poradíme, jak ho poznat a jak se s ním vypořádat

Zvony se vracejí do kostela

Karlovy Vary - Díky veřejné sbírce se vracejí zvony do kostela v Rybářích v Karlových Varech. Zvony Josef a Maria jsou již v kostele a sbírka pokračuje na poslední největší zvon, Kristus.

BMW bude v kraji stavět polygon za čtyři miliardy

Karlovarský kraj – První vývojový areál společnosti BMW Group ve východní Evropě pro testování autonomních vozidel vznikne v Karlovarském kraji. Areál, který představuje investici ve výši tříciferných hodnot v milionech eur, neoficiálně se hovoří v přepočtu až o čtyřech miliardách korun, nabídne několik stovek nových pracovních míst.

PechaKucha Night představí ty, kteří se snaží obohatit život ve městě i okolí

Mariánské Lázně – Po loňské velmi úspěšné prosincové „mariánskolázeňské edici“ chystá spolek Švihák další lokální vydání PechaKucha Night – večera prezentací ve formátu 20 x 20. Tentokrát v místním velmi oblíbeném Clubu Na Rampě, který byl několik měsíců uzavřen.

Pojištění dětí? Jde o nadstandard, důležitější je pojištění rodičů

Odpověď na otázku, zda se může vyplatit pojištění dítěte, dávají podle finančního poradce společnosti Partners Václava Valáška příklady z praxe. Dětské pojištění dává smysl především za podmínky pojištění vážných zdravotních komplikací, jako jsou trvalé následky úrazu nebo diagnóza závažného onemocnění.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT