Za silného větru a drtivé převahy Unionu viděli diváci koncert neproměněných příležitostí chebských fotbalistů.

FK Union Cheb 2001 1
Slavia Vejprnice 1
po poločase 0:0

Zápas karlovarského zimního turnaje začal na umělém povrchu ve vlažném tempu a ani jedno z mužstev se zpočátku nedokázalo vyrovnat se silným větrem, který si dělal s míčem co chtěl.

Postupem času Union přebíral otěže hry do své moci a v 31. min. po centru Borovského Sládeček těsně minul branku. Hned z následující akce postupoval sám na brankáře Chod, ale opět těsně minul.

Druhý poločas utkání byl zcela v režii Unionu, který zatlačil soupeře na jejich polovinu a v 53. min. po přihrávce Choda Škantár střelou z vápna vstřelil úvodní branku utkání. Zdálo se být jen otázkou času, kdy Union přidá další branky, ale hráči své šance trestuhodně zahazovali. V 59. min. Chod z přímého kopu orazítkoval břevno.

V 68. min. po centru Kocoura neproměnil svoji šanci Škantár, který z malého vápna přestřelil. O minutu později opět Škantár unikl obraně, ale sám před vejprnickým brankářem opět selhál.

V 78. min. po rohovém kopu Choda trefil Šebesta jen horní konstrukci branky. A tak se hráči Unionu přesvědčili, že fotbalové pravidlo „Nedáš dostaneš, “ funguje. V 83. min. po hrubé chybě Martínka se Vejprničtí dostali poprvé na polovinu Unionu o po dobře sehraném brejku srovnali na konečných 1:1.
Sestava Unionu Cheb: Vacho (46. Kunc), Kocour, Martínek, Sviták, Vašata, Linhart, Jungman (30. Šebesta), Chod, Mour, Sládeček (46. Škantár), Borovský.