Hráči Unionu chtěli napravit domácí prohru s Vyšehradem a přivézt z Kolína nějaký ten bod. To se bohužel nepodařilo.

Kolín 3
FK Union Cheb⋌ 0
po poločase 2:0

Začátek utkání vyšel lépe domácím, kteří šli do vedení již v 8. minutě brankou Kocourka po akci Svobody a jeho centru z pravé strany.
Poté se hra vyrovnala a bylo vidět spíše bojovné utkání se spoustou nepřesností a osobních soubojů. V 37. min. udeřili opět domácí, když si zcela nekrytý Kocourek zpracoval míč v malém pokutovém území a překonal zcela bezmocného brankáře Vacha.

V druhém poločase hráči Unionu zatlačili soupeře na jeho polovinu a vytvořili si řadu brankových příležitostí, ale Sládeček, Vašata, Šebesta ani střídající Macháček nedokázali své šance proměnit. V závěru utkání, když Union ve snaze zvrátit nepříznivý stav otevřel hru, utekl Štoček a stanovil na konečných 3:0.

„O osudu utkání rozhodly naše dvě hrubé chyby, které soupeř potrestal a v druhém poločase jsme přes velkou snahu a několik dobrých střeleckých příležitostí nedokázali výsledek korigovat a zcela zákonitě jsme v závěru utkání inkasovali třetí branku do otevřené obrany. Naším problémem zůstává i na dále velké množství nepřesností a proměňování těžce vypracovaných šancí,“ řekl po utkání nespokojený trenér Unionu Zdeněk Procházka.
Union Cheb: Vacho - Bauer, Sviták, Martínek, Benko (58.Vašata), - Linhart (76.Macháček), Chod (36. Borovský), Šebesta, Jungman, Mour, - Sládeček.