Všechny tři západočeské týmy včera v ČFL bodovaly.

Jablonec B – K. Vary 1:2
Po bezbrankovém prvním poločase se ujali hosté vedení v 50. minutě ze značky pokutového kopu, který s jistotou proměnil Geňo. V 53. minutě poslal Buldoky do dvoubrankového vedení útočník Šilhan, který využil přímý kop Tichoty. Domácí se dočkali brankové radosti deset minut před koncem, když pokutový kop proměnil Mesanovič.
Poločas: 0:0. Branky: 80. Mesanovič (PK) – 50. Geňo (PK), 53. Šilhan. Rozhodčí: Černý – Koval, Šecová. ŽK: 3:1. Diváci: 200.
K. Vary: Četverík – Kalán (81. Vincenc), Oslovič, Vondráček – Řezáč, Tichota, Janáček, Kotáb, Hrubý – Geňo (89. Staněk, 92. Zápotocký), Šilhan. Trenér: Stanislav Procházka.

Sparta B – Plzeň B 0:0
V utkání dominovaly obrany, hrálo se většinou ve středu hřiště a ani jedno z mužstev si příliš vyložených brankových příležitostí nevytvořilo. Výjimkou byla velká šance ve druhém poločase, kdy mohli skórovat domácí, ale brankář Lukáš Krbeček ošemetnou situaci vyřešil.
„Bod na půdě lídra tabulky je cenný, už vzhledem k tomu, že jsme od 63. minuty hráli o desíti lidech bez vyloučeného Borka. Jeho vyloučení bylo zbytečné, oslabil mužstvo. Kluci se však semkli, hráli dobře v defenzivě a dokázali remizovat,“ komentoval utkání trenér plzeňské Viktorie Jiří Skála.
Rozhodčí: Vnuk. ŽK: Borek, Smola, Psohlavec (všichni Plzeň). ČK: 63. Borek (Plzeň). Diváci: 130.
Plzeň B: L. Krbeček - Šmejkal, Bauer, Knakal, Smola - Borek, Staněk, Šiml, Dvořák (80. Bárta) – Psohlavec (90. Chvojan), Leitl (88. Trantina). Trenér: Jiří Skála.

Cheb – Vlašim 2:1
Po výrazném vítězství na hřišti Sezimova Ústí (5:0) se tentokrát fotbalisté Unionu Cheb na domácím hřišti vytáhli na druhý celek soutěže – Vlašim. Rozhodující a vítěznou branku vstřelil z pokutového kopu Vlastimil Chod v předposlední minutě střetnutí.
Poločas: 0:1. Branky: 75., 89. Chod – 7. Veber. Diváci: 200.
FK Union Cheb 2001: Kunc - Martínek, Benko (Macháček), Šebesta, Chod, Mašek, Barvínek, Sviták, Borovský (Škantár), Mour, Bauer.