K dalšímu přípravnému utkání nastoupili hráči Unionu Cheb na hřišti Baníku Sokolov. Soupeřem jim byl dorost Baníku Sokolov.

Baník Sokolov dorost 0
FK Union Cheb 2001 3
po poločase 0:1

První poločas měli převahu domácí hráči, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Union Cheb si vypracoval v prvním poločase několik šancí. V 11. minutě po rohovém kopu Řezáče Kohout trefil břevno. V 36. minutě po dlouhém autu Tomáše Rolníka se prosadil Kohout a vstřelil vedoucí branku.
Ve 41. minutě Hudeček šel sám na brankáře Sokolova, ale neproměnil. O minitu později po střele Dobeše Klepáček tečoval hlavou těsně nad branku.Ve 45. minutě šel Hudeček opět sám na brankáře domácích, ale znovu neskóroval.

V 51. minutě střídající Černý neproměnil, když šel sám na branku. V 65. minutě se k odraženému míči dostal Mlčoch, z 20 metrů prudce vystřelil, ale brankáře nepřekonal. V 75. minutě Řezáč kolmicí našel Tiralu, který obešel gólmana a dal na 0:2. Skóre se měnilo naposled v 86. minutě, kdy Pilař vysunul Černého a ten křižnou střelou stanovil na konečných 0:3.

Branky za Union: 36. Kohout, 75. Tirala, 86. Černý.
Union Cheb: Chmel - Rolník T., Klepáček, Těšínský, Dobeš - Alexa, Mlčoch, Řezáč, Volf - Hudeček, Kohout. Střídali: Rolník A., Tirala, Janota V., Černý, Pilař, Kubinec. Trenéři: Šebesta, Aleksič.
Další přípravná utkání: středa 30.7.2008 17:00 hřiště Sokolov – Baník Sokolov B - FK Union Cheb 2001, sobota 2.8.2008 10:00 hřiště Lipová – Sokol Lipová - FK Union Cheb 2001.