Jak se již pomalu zřejmě stává tradicí, po nevydařených utkáních na domácím hřišti podali hráči Unionu výborný výkon a odvezli si z hřiště třetího celku tabulky tři body.
Konečně se chebským hráčům dařilo v koncovce a hned to bylo znát. Pět gólů v síti soupeře ze Sezimova Ústí mluví za vše.

FK Sezimovo Ústí 0
FK Union Cheb 2001 5
po poločase 0:2

Utkání začalo v rychlém tempu a již ve 2. minutě po krásné akci Linharta s Bauerem nezakončil přesně Sládeček. V 8. minutě se již chebští hráči dočkali, když si Sládeček zpracoval dlouhý míč od Vašaty a prostřelil brankáře domácích 0:1.

Hráči domácích byli rychlou brankou zaskočeni a snažili se vyrovnat, vytvořili si územní převahu ve středu pole. Ve 23. minutě unikal sám na Kunce útočník domácích a Vašatovi nezbylo nic jiného než zatáhnout za záchrannou brzdu. Stáhl ho k zemi a byl vyloučen.
Hráči Unionu se v deseti nevzdávali a v 35. minutě zvýšil na 0:2 Chod krásnou střelou podél brankáře.

Do druhého poločasu nastoupili hráči Unionu s cílem udržet co nejdéle vedení, neinkasovat kontaktní branku a nedostat hráče domácích na koně. Domácí se proti dobře hrajícím hráčům Unionu jen těžko prosazovali a naopak byli to Chebští, kteří si z rychlých protiútoků vytvářeli dobré příležitosti.
V 58. minutě po centru Sládečka nádhernou střelou z první nedal Borovský šanci brankáři domácích a zvýšil na 0:3.
Již za další čtyři minuty bylo o osudu utkání rozhodnuto. Borovský vysunul Choda a ten technickou střelou zvýšil již na 0:4. Po této brance hráči domácích již nenašli sílu s utkáním něco udělat a hosté si zasloužený náskok v poklidu hlídali.

V 82. minutě uzavřel na konečných 0:5 Macháček, když ho přesným centrem našel střídající Jungman. Tři body tak putovaly do Chebu.
Trenér Zdeněk Procházka: „Na hřištích soupeřů se nám daří více než v domácím prostředí. O soupeři jsme věděli, že je velmi nebezpečný směrem dopředu, což zvláště v prvním poločase potvrdil. Vycházeli jsme ze zabezpečené obrany a snažili se o brejkové situace, což se nám v průběhu celého utkání dařilo. V deseti hráčích jsme podali kolektivní výkon a zaslouženě jsme zvítězili.“

Union Cheb: Kunc - Bauer, Sviták, Martínek, Vašata - Linhart (85.Kocour), Šebesta, Chod, Mour -Sládeček (80. Macháček), Borovský (73. Jungman).
Branky: 8 min. - David Sládeček, 35. a 62. min. - Vlastimil Chod, 58. min. - Marek Borovský, 82. min. - Zdeněk Macháček. ČK: 23. min - Josef Vašata.