Ve sportovní hale Keller v Aši se konal již tradiční turnaj v kopané O putovní pohár ředitele technických služeb v kategorii starších žáků.
Sedmého ročníku se zůčastnilo šest mládežnických družstev z Karlovarského kraje. Palmu vítězství si po zásluze odneslo a první místo získalo družstvo starších žáků FK Union Cheb 2001, které v průbehu celého turnaje ztratilo jen dva body za remizu v derby se svým tradičním soupeřem FC Cheb. Také ostatní družstva podávala vynikající sportovní výkony. Na druhém místě se umístilo mužstvo Jiskry Aš A. Třetí byl tým FC Cheb, čtvrtý celek Jiskry Aš B, což je velké překvapení. Páté místo obsadil Baník Královské Poříčí a šesté místo obsadilo družstvo Sokola Velká Hleďsebe.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Adam Špreňar z Unionu Cheb a titul nejlepšího střelce získal Robert Petík z FC Cheb, který svým soupeřům nastřílel 8 branek.

Tento turnaj by nemohl uskutečnit bez pomocí sponzorů , a proto vedení FO Jiskra AŠ děkuje řediteli technických služeb Karlu Školovi a celé firmě, která zajistila velmi hodnotné ceny pro všechna družstva. Poděkování patří i dalším partnerům, kteří se podíleli na uspořádání akce, stejně jako paní Veselé za zajištění občerstvení pro hráče. Dále je třeba vzpomenout pana Noska a paní Hamrlovou, kteří jako správci vytvořili pro tato mládežnická družstva velmi důstojné prostředí.

(jipl)