Už potřetí se sešli ´fotbaloví veteráni´ na stadionu TJ Hroznatov, aby bojovali o prvenství na turnaji starých gard, který pořádá FOVA Cheb a TJ Hroznatov.
Tentokrát se sešlo dvanáct mužstev a opět byl favoritem loňský vítěz FOVA Cheb. Fotbalisté FOVY se skutečně dostali opět do finále, kde je čekalo mužstvo PSK 96 Cheb. ´Fováci´ měli střetnutí dobře rozehrané a nad svým sokem vyhrávali 2:0. Jenže policisté se ukázali jako správní bojovníci a vyrovnali na 2:2. Pak vykřesal jiskřičku naděje na obhajobu titulu Fr. Novák třetím gólem, ale to byla labutí píseň hráčů FOVY, protože pak už stříleli góly jen policisté, kteří zvítězili 5:3.

V souboji o třetí místo porazili hráči Fr. Lázní na penalty tým AC Lítov, vítěze prvního ročníku.
Fotbalové boje přišli zhlédnout rovněž zástupci OFS Cheb – Strmiska st. a Zdvihal.
„Turnaj se vydařil a určitě patřil k těm lepším. Hráči se obešli bez zranění, hrál se bezkontaktní fotbal v duchu fair play. Také divácká kulisa byla letos vynikající. I když skončila akce kolem páté, sedělo se až do deseti hodin. Všichni se už těší na čtvrtý ročník ,“ říká Václav Forštík, jeden z hlavních pořadatelů fotbalového klání, který nezapomněl poděkovat také rozhodčím. „Také sudí Vošmik, Francúz, Vejvoda, Žák a Strmiska ml. přispěli ke zdárnému průběhu turnaje.“

O velkém zájmu o turnaj svědčí i množství zkonzumovaného jídla a pití. Na akci padlo 50 kilogramů klobás, sto gulášů a deset sudů piva.

Turnajová nej


Největší břicho: Ladislav Luhan
Nejméně prstů na ruce: Jiří Smutný
Nejstarší hráč: Ladislav Zukal (70 let!)
Nej fair play: František Matějovič