/Neuvěřitelné se stalo skutkem. Viktoria na svém hřišti v 7. kole krajského přeboru v kopané smetla exdivizní mužstvo a jednoho z aspirantů na postup a návrat do divizní soutěže – Jiskru Hazlov. Hosté si přijeli pro jisté body, také to bylo znát i na náladě v diváckém sektoru. Velký počet fanoušků Jiskry, kteří chtěli vidět vítězství svých borců, však odjížděli po utkání notně zklamáni a jejich odjezd připomínal úprk krále Kazisvěta z říše krále Miroslava (Zemana).

Viktoria M. Lázně 7
Jiskra Hazlov 1
po poločase 2:1

Hosté začali ve velkém stylu a do 7. min. dávali o svém fotbalovém umu a zkušenosti domácím hráčům najevo, kdo jde za vítězstvím. Kapitán domácích Hort musel v této minutě zatáhnout záchranou brzdu a před hranicí šestnáctky fauloval pronikajícího hráče hostů. Z přímého kopu poslal Šleisingr míč technickou střelou do šibenice Šmejkalovy branky. Domácí gólman stačil bravurním zákrokem míč vytáhnout na břevno, ale k odraženému míči se prodral mezi domácími obránci Belovič a poslal Jiskru do vedení 0:1. Kupodivu tato branka probudila domácí hráče, kteří začali s respektem a do útoku zavelel Marek Zeman.V 10. min. vytáhl ze svého fotbalového kumštu parádní kousek a srovnal na 1:1.

Ve 13. min. unikl Radil po pravé straně, přihrál Kafkovi, ten prodloužil na lépe postaveného Fáru, ale jeho pokus mířil mimo branku. Jiskra se snažila hlavně dvojicí Dočekal, Bauer atakovat obranu domácích a opět strhnout vedení na svou stranu, ale domácí někdy i se štěstím byli na svém místě a ataky odvraceli. Sami si pak vytvořili gólové šance. Škoda, že i ty nejvyloženější gólovky neproměnili.

Ve 22. min. vybojoval míč Semančík, poslal do sóla Kafku, ale ten sám před brankářem neskóroval. O tři minuty později vybídl Semančík tentokrát Radila do šance. Jeho střela končila na těle dobře postaveného brankáře Kindla a dalším rohovým kopem domácích. Jiskra kontrovala pronikajícím Belovičem, ale tento průnik a následnou přihrávku na úplně volného spoluhráče před brankáře Šmejkal vystihl.

Ve 28. min. se vysunul Veleman až před vápno domácích, ale jeho tvrdá střela byla zblokována obránci Viktorie. Ve 36. min. opět výše zmiňovaná dvojice hostů zahrozila a domácí odvrátili na rohový kop. Šmejkal míč chytil a dlouhým výkopem za půlící čáru poslal do šance Zemana. Jeho přihrávku na Kafku stačil Veleman se štěstím tečovat a zabránil tak další šanci domácích.

Ve 40. min. přišla nepřesná rozehrávka Šlesingera. Míče se zmocnil Zeman a předvedl své obrovské sólo, z hráčů hostů si postavil slalomové tyčky, mezi kterými lehce proběhl a zakončil jej druhou brankou v síti Hazlova 2:1. V závěru první půle viděli diváci další dvě tutovky domácích, na které odpověděli hosté třemi šancemi. Stav utkání to ale nezměnilo o do šaten šli domácí radostnější.

Předpoklad do 2. poločasu, že se hosté pokusí o zvrat, se vyplnil. Jiskra přeskupila sestavu. Hru více otevřela a to byla voda na mlýn domácích. V 7. min. druhé půle domácí opět faulovali. Hosté rychle rozehráli. Prokopec unikl, ale jeho přihrávku podél branky nikdo nezasáhl.

Rychlé domácí brejky zastavovala ofsajdová past hostů a jak to tak bývá, chybička se vloudí a byla také potrestaná. V 57. min. běžel za odraženým míčem před branku hostů Kafka. Kindl musel ven z branky a před dobíhajícím Kafkou míč stihl nakopnout, ale míč trefil hráče a dokutálel se až do sítě nešťastného brankáře – 3:1.V 68 .min.vyslal tvrdou střelu na branku domácích Veleman, ale Šmejkal byl připravený. Posledních dvacet minut utkání viděli diváci stereotypní pokusy hostů o zvrat utkání a na druhé straně jednu šanci za druhou a také další čtyři góly v síti Hazlova. V 75. min. založil akci Hort, na jejím konci byl Semančík – 4:1. V 80. min. unikl Buday, jeho střelu Kindl vyrazil ke Kafkovi – 5:1. V 82. min. chyboval Beneš, Semančík poslal míč před branku a Radil ho uklidil do sítě – 6:1. Domácí střídali a právě střídající hráč Daneziev upravil dvě minuty před koncem na konečných 7:1.
Škoda, že domácí neproměnili více šancí a neposlali tak hosty domů s dvouciferným rozdílem.

Rozhodčí: M. Štěrba, J. Kobielský, Z. Vejvoda. DS ing.R.Votík.
Viktoria M. Lázně: - Šmejkal, Hadač, L. Kovář, Škrabal, Zeman, Radil (Švejda), Hort, Semančík, Kafka (Weiser), Fára, Buday (Daneziev). Trenér Miroslav Zeman.
Jiskra Hazlov: Kindl – Bauer, Dočekal, Veleman, Rossmeisl (Karafiát), Vesecký, Beneš, Belovič, Šlesinger, Prokopec, Šiman. Trenér Miroslav Švarc.