Utkání 13.kola krajského přeboru nebylo pro domácí Viktorii procházkou růžovým sadem. Hostující tým z Rychnova má velké problémy a čeká je boj o záchranu, ale na stadionu v Mariánkách byl důstojným soupeřem a sehrál vyrovnanou fotbalovou partii.

První poločas skončil bez gólového efektu. Domácí měli více příležitostí, ale stálý problém finální přihrávky pokračoval i v tomto zápase. Ve 4. min. založil akci Kafka, míč putoval přes Kováře na Budaye, ale jeho obstřelení vystihl brankář a špičkou nohy míč vyrazil.

FC Viktoria M. Lázně 3
SK Dolní Rychnov 1
po poločase 0:0

V 16. min. měli hosté po hrubé chybě domácích u středové čáry šanci, ale Szako zakončil zbrkle a nepřesně. V této fázi utkání hosté vycítili nepohodu domácích, ale jejich snaha o vstřelení gólu byla neplodná. Ve 26. min. konečně domácím vyšla plynulá akce po ose Kovář, Buday, Zeman,ale to zakončení! Další pěkný fotbalový moment přišel ve 34. min. Nádherná gólová střela Budaye, ale také parádní kousek brankáře Zímy, který míč směřující do šibenice vytlačil na rohový kop. No a když ve 43. min. po velikém závaru a několika opakovaných pokusech propasírovat míč do sítě nevyšel, ukončil rozhodčí Chrástecký první poločas.

V úvodu druhé půle se domácí vrhli do útoku, zatlačili hosty před branku. Přišel faul a přímý kop, který zahrával Fára technickou střelou přes zeď, ale míč se otřel jen o venkovní tyč. Domácí protrhli střeleckou smůlu v 50. min., kdy unikl po pravé straně Zeman, přihrál J. Kovářovi, ten si poradil s bránícím hráčem a zakončil nechytatelnou střelou 1:0.O chvilku později se řítil na branku Zeman,byl nedovoleně zastaven a obránce Cigánik dostal žlutou kartu.

V 59. min. nasadil hostující Sekáč k velkému sólu přes půlku hřiště, ale v závěru akce na malém vápně zaváhal.V 62. min. přišel na hřiště domácí Radil a opět jeho příchod,tak jako v minulých utkáních, přinesl změnu skóre. O tři minuty později využil Radil chyby obránce a zvýšil na 2:0.

Hosté přišli hned po rozehrání o míč a po pravé straně se prosadil opět Radil. Poslal míč s milimetrovou přesností na nohu J. Kováře a domácí se radovali potřetí – 3:0. Úžasnou střeleckou potenci v krátké době završil v 68. min. z přímého kopu, tentokrát hostující Cigáník, jehož dělovku zastavila až síť domácího brankáře – 3:1.Hosté se snažili až do poslední chvíle utkání, ale v 87. min. je zastavilo zbytečné vyloučení brankáře, který zahrál mimo šestnáctku rukou a byl vyloučen. Z přímého kopu netrefil Fára branku a po chvilce rozhodčí ukončil vítězné utkání.

Viktorie Mar. Lázně: Šmejkal, Hadač, L. Kovář, Zeman, Hort, Semančík, Kafka (Radil), Fára, Buday (Švejda) J. Kovář (Weiser), Ston , Škrabal, Daneziev. Trenér Miroslav Zeman, 1. as. J. Martínek, 2.as. J. Opava.