Zimní fotbalový turnaj pořádaný Baníkem Sokolov měl na pořadu další utkání. Viktoria M. Lázně se utkala s divizním mužstvem Spartaku Chodov. Po předešlé porážce 0:2 s Vintířovem, který rozhodl o svém vítězství vstřelením obou gólů v prvním poločase, nebyli trenéři s výkonem moc spokojeni, a tak se snažili hráče po celý týden připravit na následujícího kvalitního soupeře. A povedlo se.

Spartak Chodov 1
Viktoria M. Lázně 3
po poločase 1:1

Malá statistika utkání – 1. poločas : rohy 8:3 ve prospěch domácích, střely na branku 6:6, fauly 5:2, góly 1:1. Druhý ppločas – rohy 0:8, střely 1:10, fauly 6:5, góly 0:2. To přesně vypovídá o vývoji tohoto zápasu.

Ve 12. min.mohl otevřít stav utkání hostující Zeman, který unikl po levé straně, ale jeho pokus zastavila tyčka. Domácí využili po pěkné protiakci ve 14. min. průnik do šestnáctky Viktorie a po zpětné přihrávce od brankové čáry do prostoru penalty nedal domácí střelec brankáři Šmejkalovi šanci – 1:0. Ve 23. min. Semančík poslal pas za obranu na Zemana, ten si míč přistrčil patičkou a technicky dloubl míč přes vybíhajícího brankáře za jeho záda do sítě 1:1.

Ve druhé půli se hrálo v režii Viktorky, která jasně ovládla hru. Příležitost dostali také další hráči a ti chtěli dokázat, že také patří do základního kádru a svým výkonem to potvrdili. V 72. min. vybojoval míč Jakubík, narazil si se Semančíkem,vnikl do vápna,přihrál Zemanovi, jeho střela se odrazila od tyče ke Kafkovi a pro něj nebyl problém vrátit míč do sítě chodovského brankáře – 1:2. O tři minuty později s chutí hrající Semančík unikl obraně, jeho zpětnou přihrávku napálil Ston do břevna, odražený míč vrátil hlavou Jakubík, ale domácí gólman předvedl zákrok snů a míč vytlačil na roh.V 83. min. si souboj oba aktéři zopakovali a tentokrát byl Jakubík úspěšnější, když po pěkné týmové akci Kafka, Zeman, Ston, Jakubík upraviluje na 1:3. Hosté hned po rozehrání ztratil míč, Švejda poslal do brejku Kafku, ten se šikovně protáhl mezi stopery, ale míč směřující mezi nohy stačil se štěstím domácí brankář chytit. Také další gólovou šanci hostujícího Zemana v 87. min.vyřešil určitě ke spokojenosti svého trenéra a odvrátil tak hrozivé porážce svého mužstva.

S výkonem a přístupem všech hráčů byl trenér M. Zeman zvláště od střídajících hráčů velmi spokojen a přál by si, aby také v následujícím utkání proti B-týmu Sokolova 8.2.2009 ve 13.15 hod.svůj výkon potvrdili.

Utkání velmi dobře řídila trojice rozhodčích Melničuk, Šmat, Vošmik.
Viktoria M. Lázně: Šmejkal (Čeček 55 min.) Hadač, L. Kovář (Daneziev 70. ) Škrabal (Bušek 70.), Ston, Radil (Jakubík 65), Zeman, Ščasnár (Švejda 60), Semančík, Kafka, Fára.Tr. M. Zeman, as. J. Martínek.

(Václav Staňko)