Krajský přebor Karlovarského kraje v kopané pokračoval 17. kolem.Tým Viktorie odehrál zajímavé utkání na náhradním hřišti Nového Sedla v Sokolově, na umělém povrchu.

Baník Union N. Sedlo 3
Viktoria Mar. Lázně 5
po poločase 2:2

Úvod utkání nezačal pro hosty vůbec dobře. Už ve druhé minutě došlo k nedorozumění mezi hostujícími obránci, k míči se dostali domácí. Únik na pravé straně hřiště dokázali domácí proměnit nezištnou přihrávkou před branku Viktorie, kam naběhl domácí Burda, pro kterého nebyl problém zasunout míč do prázdné branky 1:0.

V 6. min. měli hosté šanci po faulu na Zemana. Přímý kop Fáry byl tečován, brankář stačil míč vyrazit jen ke Kovářovi, ale jeho rána skončila na tyči.Ve 12. min.po autovém vhazování si Chval pohrál s obránci domácích a podél brankáře vyrovnal stav utkání na 1:1.Ve 20. min. další chyba obránce hostů a šance domácích. Šmejkal byl pozorný a šanci likvidoval. Po centru Hejla ve 27. min. hlavičkoval jeho spoluhráč z dobré pozice nad branku Viktorie. Ve 29. min. stálo na straně domácích štěstí, které je však o minutu později opustilo. Zeman vybojoval míč na své polovině hřiště, poslal dlouhý pas na Chvala, toho křižoval domácí Procházka, ale chyboval, pro rychlého Chvala bylo už hračkou svůj průnik zakončit gólovou střelou 1:2.

Ve 33. min. po akci Fáry zakončil opět Chval, ale hattrick se nekonal, míč končil těsně vedle tyče v boční síti domácí branky. Územní převaha hostů byla sice zřejmá, avšak gólová houpačka pokračovala.Ve 40. min. se domácí hráči dokáží prosadit a po chvilkovém závaru před brankou hostů srovnal Gvizd na 2:2.

Nástup do druhé půle přinesl změnu v sestavě hostů. Odešel Švejda a Kafka, které nahradil L. Kovář a Marek Radil. A byl to právě Radil, který měl ve 47. min. šanci poslat svůj tým do vedení. Jeho zakončení akce chyběla větší přesnost.V 54. min. po rychlé akci domácích hosté faulovali ve vápně. Pokutový kop s jistotou proměnil Hejl a dokonale obrací stav utkání na 3:2.

V této fázi utkání se hrála vyrovnaná partie. Přišla však 69. min. a gólová přestřelka pokračovala. Ston ideálně přihrál Zemanovi a ten se nemýlil – 3:3.

V 74. min. byl opět velký závar ve vápně hostů. Kovařík, ke kterému se míč odrazil, však zbrkle ze sedmi metrů zakončil daleko vedle branky.
Hosté zvýšili úsilí a v 79. min. založil protiakci opět Fára. Na jejím konci byl Marek Zeman a Viktorie šla do vedení – 3:4.

O chvíli později přišel nádherný moment Stona, který prošel ze své půlky hřiště, nasadil k nevídané střele ze 35 metrů a kovová konstrukce se otřásla v základech. Hosté měli i závěru utkání navrch, a tak v 88. min. zakončil gólovou smršť po samostatné akci J. Kovář a uzavřel skóre utkání na 3:5.

Vítězství v tomto utkání je pozvánkou na příští sobotu 28.03.2009, kdy od 15.00 hod. hostí Viktoria na svém hřišti vedoucí tým soutěže, mužstvo Baníku Sokolov B.

Viktoria Mar. Lázně: Šmejkal, Hadač, Škrabal, Ston, Zeman, Kafka (Radil), Fára, Drahorád (Ščasnár), Chval, Švejda (L. Kovář), J. Kovář, Jakubík. Tr. Miroslav Zeman,1. as. J. Martínek, 2. as. J. Opava, ved. mužstva A. Klier.
Rozhodčí: P. Berka, M. Blaschke, M. Štěrba. DS p.Černý Zdeněk.