V hale ve Vintířově se konal fotbalový turnaj mladších přípravek o pohár PAP – KOV Cup, který vyhrály fotbalové naděje FC Cheb.
Na akci změřili síly hráči narození 1. 1. 2000 a mladší. Zúčastnilo se jej sedm družstev z Karlovarského kraje, a to Spartak Horní Slavkov, Lokomotiva Karlovy Vary, FK Ostrov, FC Cheb, FC Buldoci Karlovy Vary, Baník Union Nové Sedlo a FK Baník Sokolov. Vítězem se nakonec stalo chebské FC, druhý skončil sokolovský Baník ročník 2000 a třetí Lokomotiva K. Vary.

Výsledky turnaje

FC Cheb – Spartak H. Slavkov 1:1, – FC Buldoci K. Vary 4:1, – Baník Sokolov (2000) 3:2, – FK Ostrov 2:2, – Loko K. Vary 1:0, – BU Nové Sedlo 5:0.
Spartak H. Slavkov – FC Buldoci K. Vary 0:1, – FK Baník Sokolov (ročník 2000) 1:3, – FK Ostrov 2:1, – Lokomotiva K. Vary 0:3, – Baník Union Nové Sedlo 6:0;
FC Buldoci K. Vary – Baník Sokolov 0:2, – FK Ostrov 0:2, – Loko K. Vary 0:0, – BU N. Sedlo 3:0;
Baník Sokolov (2000) – FK Ostrov 3:2, – Loko K. Vary 2:3, – BU N. Sedlo 5:0;
FK Ostrov – Loko K. Vary 1:1, – BU N. Sedlo 4:0;
Loko K. Vary – BU N. Sedlo 6:0;

Tabulka turnaje:
1. FC Cheb⋌4 2 0 16:6 14
2. FK Baník Sokolov ´00⋌4 0 2 17:9 12
3. Loko K. Vary⋌3 2 1 13:4 11
4. FK Ostrov⋌2 2 2 12:8 8
5. FC Buldoci K. Vary⋌2 1 3 5:8 7
6. Spartak H. Slavkov⋌2 1 3 10:9 7
7. BU N. Sedlo⋌0 0 6 0:28 0


Individuální ceny

Nejlepší hráči mužstva: Siles Pavel (FK Ostrov), Pek Jan (FK Baník Sokolov), Janičo Pavel (Baník Union Nové Sedlo), Gruber Michal (FC Buldoci K. Vary), Mašata Jan (Lokomotiva K. Vary), Michal Ondřej (FC Cheb), Dolejší Lukáš (Spartak Horní Slavkov).
Nejlepší brankář turnaje: Vondrys Vítězslav ze Spartaku Horní Slavkov.
Nejlepší hráč turnaje: Zeronik Jakub z FK Ostrov
Nejlepší střelec turnaje: Vondrášek Jiří z FC Cheb.

Další turnaj

V neděli 20. ledna se série turnajů přesouvá do sokolovské haly ISŠTE, kde se od 10 hodin hraje turnaj starších přípravek pod názvem MB Stahltechnik Cup. Na něm hrají družstva složená z hráčů ročníku narození 1998 a mladší.
Turnaje se zúčastní družstva Spartaku Horní Slavkov, Lokomotivy Karlovy Vary, Tatranu Kadaň, FC Cheb, FC Buldoci Karlovy Vary, FK Olympie Březová, Spartaku Chodov, TJ OSS Lomnice, FK Union Cheb 2001 a FK Baník Sokolov.
Hrát se bude ve skupinách systémem každý s každým a pak podle tabulek mezi skupinami o umístění.