FC Cheb opět prohrál. Tentokrát v Toužimi

KARLOVARSKÝ KRAJ - Františkovy Lázně remizovaly doma s Nejdkem

24.9.2007

Ilustrační fotoFoto: Chebský deník/Petr Průcha

V osmém kole krajského přeboru se žádné velké překvapení nekonalo. Jen v souboji o první místo porazily Trstěnice Starou Roli. V soutěži nemůžou pořád chytnout správný směr hráči Dolního Rychnova, kteří pro změnu nedosáhli na body v Ostrově. Královské Poříčí konečně zamakalo a připsalo si do tabulky vítězství nad dalším nováčkem přeboru Mariánkami. Chodov rozhodl ve městě porcelánu o tříbodovém transportu až ve druhé pětačtyřicetiminutovce. Za zmínku tak stojí pouze brankový příděl Nového Sedla, který si odvezl z Aše.

Fr. Lázně – Nejdek 2:2
V 7. minutě otevřel skóre duelu přesnou ranou Florus. Za hosty o chvilku později vyrovnal Šourek, který pak ve 37. minutě dokonce Nejdek poslal do vedení. Ve druhé půli srovnal domácí Valenta, ale to bylo vše na co se oba týmy v utkání zmohly.
Branky: 7. Florus, 59. Valenta – 11. a 37. Šourek. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Kobielský (dobrý) – Balhar, Chládek, DS Kliment. ŽK: 3:4. Diváci: 102.
Fr. Lázně: Mour – Hibler (31. Král), Valenta, Křenek (37. Najman), Klepáček – Větrovec, Országh, Mikeš, Kříž (87. Eisenreich) – Bastl, Florus. Trenér: Milan Kolouch.
Nejdek: Hudec – Šimonek, Poplštejn, Pavel Šlapa, Myslivec – Haas, Draxal, Mandous (46. Němec), Bachratý – Šourek (79. Vlk), Petr Šlapa (Petrovič). Trenér: Jaroslav Růžička.

Loko K. Vary – Kraslice 3:3
Domácí šli ve 3. minutě do vedení gólem Krejčího po pěkně zahraném trestňáku Kubína a během 15 minut mohli vést 3:0, ale Ludvík ani Diviš svoje šance neproměnili. Pak převzali taktovku hosté a dvěma góly otočili skóre ve svůj prospěch. Začátek druhé půle patřil opět domácím, kteří gólem Vaňka po pěkné akci Diviše vyrovnali, ale pak měli zase navrch hosté, které poslal podruhé do vedení pěkným gólem po přihrávce Balady střelou z voleje Prokop. Spravedlivou plichtu pak zařídil pět minut před koncem Diviš.
Branky: 3. Krejčí, 57. Vaněk, 85. Diviš – 18. Pavel Tomeš, 31. Bock, 70. Prokop. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Berka – Šifalda, Rousek, DS Štěrba.
Lokomotiva: Povinský – Votík, Kubín, Matocha, Mitterpach (33. Sedláček), Ludvík, Horn, Krejčí (56. Kořán), Diviš, Kolář, Vaněk. Trenér: Antonín Sedlák.
Kraslice: Zadňančin – Pavel Tomeš (84. Pessel), Müller (60. Rohan), Miloslav Tomeš, Prokop, Hanzlík, Bock, Kričfaluši, Řehoř, Maxa (41. Balada). Trenér: Walter Schwarz.

Kr. Poříčí – M. Lázně 3:0
Výhru domácích zařídil dvěma góly kanonýr Reismüller a jeden přidal ze značky pokutového kopu Monhart. Domácí tak protrhli svou černou sérii a zaslouženě si připsali do tabulky vítězné tři body.
Branky: Reismüller 2, Monhart (PK). Poločas: 2:0. Rozhodčí: Chládek – Hrabovský, Chrástecký, DS Vošmik. ŽK: 2:1. Diváci: 90.
Kr. Poříčí: Kiss – Dubaj, Záloha, Monhart, Jelínek – Jankovský, Dufek, Král, Reismüller – Vévoda, Erhert. Trenér: Milan Gabrle.
M. Lázně: Hányš – Hadač, L. Kovář, Kmeť, Zeman – Radil, Hort, Ščasnár, Semančík – J. Kovář, Braniš. Trenér: Miroslav Zeman.

Ostrov – D. Rychnov 2:0
Vše důležité se odehrálo ve druhé pětačtyřicetiminutovce. Nejdříve zamířil přesně mezi tři tyče ostrovský Liška. Vítězství pak domácím pojistil v 79. minutě přesnou ranou Piskáček. Dolní Rychnov tak opět svou šnůru porážek neprotrhl a v tabulce se drží na předposlední příčce.
Branky: 48. Petrovič, 79. Piskáček. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Adamec (uspokojivý) – Hodač, Kulhavý, DS Votík. ŽK: 6:2. Diváci: 100.
Ostrov: Dejmal – Piskáček, Hladík, Lorenc (56. Řáda), Jura – Eret, Kalina, Koročinský, Semivan (82. Vlasák) – Petrovič, Liška (88. Chrenák). Trenér: Tomáš Štěpánek.
D. Rychnov: Sloboda – Cigánik, Sekáč, Kraus, Kříž – Sedláček, Horník, Moravec, Štáhlovský – Elijaš, Křenek. Trenér: Vladimír Sedláček.

Nová Role – Chodov 0:3
Vítězství favorita zařídili až ve druhém poločase střelci Šellong, Kaňok a Smolka. Domácí tak nenavázali na vítězství z předešlého kola, ve kterém si poradili s Královským Poříčím.
Branky: 55. Šellong, 79. Kaňok (PK), 86. Smolka. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Cvrk (dobrý) – Šmat, Bacík, DS Fibrich. ŽK: 5:4. Diváci: 200.
N. Role: Krupička junior – Roulich, Krupička senior, Špička, Dušek – Koranda (85. Kesl), Šourek, R. Chlup, T. Chlup – Urbánek, Eszényi (60. Hnízdil). Trenér: Stanislav Pavlíček.
Chodov: Pelech (28. Dutz) – Vondráček, Obešlo (21. Šellong), Hányš, Dušek – Machulka, Smolka, Bulíček, Gvizd – Kaňok, Rolník (84. Kopřiva). Trenér: Jiří Vican.

Aš – Nové Sedlo 4:1
Před závěrem první půle se dvakrát do branky hostů trefil Rádl. Po změně stran přidal další zářez střídající Schwalb. Poté si Aš vstřelila jednu branku sama a koncert domácích dokonal v 90. minutě Lukáš Houdek.
Branky: 44. a 45. Rádl, 59. Schwalb, 90. L. Houdek – 84. vlastní (Střeček). Poločas: 2:0. Rozhodčí: Rousek – Berka, Šifalda, DS Kozel. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (Černík). Diváci: 160.
Aš: Kindl – Černík, Rádl, Šiler, Petříček – L. Houdek, A. Houdek (54. Schwalb), Kohuťár (72. Künzel), Střeček – Tkadlec, Maher (66. Kohout). Trenér: Rino Náprstek.
Nové Sedlo: M. Jelínek – Müller, Ďuriš (22. Planěk), Farkaš (80. Varga), Neudert (45. R. Jelínek) – Gvizd, Joza, Kovařík, Gergely – Suchý, Vágner. Trenér: Zdeněk Joza.

Toužim – Cheb 3:2
Domácí se hodně v utkání trápili. I když vedli zásluhou Schveinera o dvě branky hosté nesložili zbraně a vyrovnali. Rozhodující trefu pak zaznamenal matador Toužimi Pavel Šulc.
Branky: 44. a 50. Schveiner (PK), 80. P. Šulc – 68. Eschler, 70. Endler. Poločas: 1:0. Rozhodčí: M. Štěrba – Šifalda, Garaj, DS Špak. ŽK: 2:2. Diváci: 200.
Toužim: Šmejkal – J. Šulc. Schveiner, Tichý, Borek (75. Hotěk) – Kanát, J. Hejkal (75. Hudec), Moravec (10. Malec), Nezval – Mikula, P. Šulc. Trenér: Marek Daněk.
Cheb: Buřič – Brejcha, Vondrášek, Sedláček, Zeman (46. Eschler) – Hrdina, Danč, Benkovský, Musil – Endler, Nový. Trenér: Miroslav Švarc.

24.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Asistenti učitelů 12 310 Kč Asistenti pedagogů Asistent/ka pedagoga v noční službě. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 12310 kč, mzda max. 17220 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Klíčová 167/4, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: noční provoz, jednosměnný provoz. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe pedagogického směru), příp. střední vzdělání, výhodou praxe v oboru, znalost práce na PC (Word, Excel), nadstandardní ochota a schopnost učit se novým věcem, bezpodmínečně bezúhonnost, zdravotní způsobilost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové spolupráce. Nabízíme: dobré platové podmínky, příjemné prostředí, profesionální tým, závodní stravování, příspěvek na dovolenou. Kontakt pro zájemce: telefonicky (Mgr. Borský, pí. Ježková, Bc. Samková - na tel. č. 354623924 či 739322338) anebo e-mailem.. Pracoviště: Domov mládeže a školní jídelna mariánské lázně, Klíčová, č.p. 167, 353 01 Mariánské Lázně 1. Informace: Karel Borský, +420 354 623 924. Kultura a sport - Kultura a sport Maséři (kromě odborných masérů ve 15 000 Kč Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Masér/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Místo výkonu práce: Hotel Fontána, Ruská 77/20, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 8 hod, začátek směny 08,30 hod. Mzdové ohodnocení: 15.000,- Kč + prémie. Požadujeme: znalost jazyků není nutná. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá kdykoliv) anebo e-mailem.. Pracoviště: Ns hotel s.r.o., Ruská, č.p. 77, 353 01 Mariánské Lázně 1. Informace: Oldřiška Nováková, +420 733 792 003. Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 18 000 Kč Strojírenští kovodělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Samostatné odřezávání, ruční a stojanové broušení kovových odlitků. Vizuální kontrola opracovaných dílů a vzhledová úprava odlitků. Předpokladem pro tuto práci je manuální zručnost, spolehlivost a dobrý zdravotní stav. Budoucímu/budoucí kolegovi/kolegyni nabízíme práci na HPP v české firmě s 19tiletou tradicí, stravování ve firmě, možnost využití podnikové dopravy. Pracovní doba: Po-Pá (5:30-14:00 h, 14:00-22:30 h a 22:30-5:30 h).. Pracoviště: Abydos s.r.o., 351 32 Hazlov. Informace: Kristýna Deutschová, +420 354 548 444,354 548 414. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 25 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedníci. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Plzeňská 881/7b, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 7:30-16:00 h. Nabízíme: odměny. Kontakt pro zájemce: telefonicky.. Pracoviště: Mobeka group s.r.o. -001, Plzeňská, č.p. 881, 353 01 Mariánské Lázně 1. Informace: Vojtěch Kajlík, +420 737 558 244.

Ondřej Hudeček, kapitán VK ČEZ Karlovarsko

Vše se ukáže až na hřišti,“ dobře ví kapitán Ondřej Hudeček

Jiří Novák, trenér VK ČEZ Karlovarsko

Trenér Karlovarska Jiří Novák: O výsledek se porveme

Viktoria se loučila výhrou

Mariánské Lázně – Paráda. Mariánskolázeňská Viktoria se rozloučila s první částí Fortuna Divize A vítězstvím. Na svém stadionu v důležitém souboji udolala Soběslav 4:3.

-

Chci zde prodat, co umím, říká plzeňský odchovanec Vracovský

Sokolov - V sobotním utkání porazili hokejisté Baníku na svém ledě tým Letňan 5:1. Gólem a asistencí se na výhře podílel sokolovský útočník Tomáš Vracovský.

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.